Ten Ürünleri

Renk Eşitleyici Kapatıcı Markaları

Renk eşitleyici makyaj, ciltteki ton farklılıklarını düzenler. Cilt tonunu eşitlemek için seçilen ürünler oldukça önemlidir. Özellikle gün boyu makyajı cildinde tutanlar için cildin göreceği zararları en aza indirmek gerekir. Bu yazı, renk eşitleyici kapatıcı markaları arasından en doğru ürünü seçmeniz için size yardımcı olacaktır.

GOLDEN ROSE- Color Corrector Crayon

Yüzdeki renk eşitsizliklerini gideren kalem kapatıcının, farkı özelliklere sahip 4 rengi bulunur. Kusurları mükemmel bir şekilde gizler ve cilt tonunu eşitler.

Yeşil: Kızarıklıkların görünümünü gizler.

Mor: Soluk ve mat görünümü canlandırır.

Sarı: Ciltteki morlukları kapatır.

Şeftali: Koyu lekeleri yok eder.

GOLDEN ROSE- Correct & Conceal Camouflage Cream Palette


Yüksek kapatıcı özelliğine sahip olan palette 6 ayrı renk kapatıcı bulunur.

Ten rengi, genel kusurları kapatır. Somon pembe, ciltteki sarı tonları azaltır, soluk görünümü giderir. Sarı, mor tonları yok eder. Yeşil, sivilce gibi kırmızılıkları giderir. Mor, sarı lekeleri kapatır. Turuncu, ciltteki maviye dönük olan koyu renkleri kapatır.

GOLDEN ROSE- CORRECT & CONCEAL Concealer Cream Palette

2 ayrı palet seçeneği olan ürünün 6 renk tonu vardır. Ciltteki renk düzensizliklerini giderir, koyu göz halkalarını büyük ölçüde saklar ve lekeleri kapatır. İçeriğinde SPF20 koruma faktör bulunur. Pudra, kapatıcı ve düzelticinin sabitlenmesi için uygulanır.

Renk düzeltici (Corrector), cilt kusurlarını kapatır ve cilt tonunu dengeler. Kapatıcı (Concealer), koyu göz altı halkalarını saklar ve lekeleri kapatır. Sabitleyici pudra, düzelticiyi ve kapatıcıyı sabitler.

FLORMAR – CC Cream SPF15

Cilt tonuna uyum sağlayarak 4 farklı renk çeşidi ile ciltteki renk eşitsizliklerini dengeler ve cilt kusurlarını kapatır. Yapısı sayesinde cildi zararlı ışınlara karşı korur ve hava almasını sağlayarak cildi besler. Makyajı ve cildi kusursuzlaştırır.

FLORMAR – Camouflage Pallette Concealer

5 farklı renk tonuna sahip olan bu kit ciltteki kusurları kapatır, cilt problemlerini gizler ve cildin kusursuz görünmesini sağlar.

(NOT: Tanıtımlar markaların sitelerindeki bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu