Gündem

Melike Hemşire’nin İlk İmza Günü

Melike Hemşire, tecrübeleri ve kurgu yeteneğini harmanlayarak yazdığı Aşk Biriksin İçinde’nin ilk imza gününde kitapseverlerle buluşuyor.

Bu yıl 2 – 10 Kasım tarihleri arasında otuz sekizincisinin düzenlendiği TÜYAP Kitap Fuarında pek çok yerli ve yabancı kitap okurlarla buluşuyor.

Melike Gürtuna da üçlü aşk romanı serisinin ilki ‘Aşk Biriksin İçinde’ ile ilk imza gününde okurların karşısına çıkıyor. Melike Hemşire tüm kitapseverleri ilk heyecanını paylaşmak için davet diyor.

Gelecekte pek çok kitabıyla buluşacağımız Melike Gürtuna, 9 Kasım tarihinde TÜYAP Kitap Fuarında olacak. 10 numaralı salon 101C’de olacağını duyuran Gürtuna, imza saatlerinin 16:00 ile 18:00 arasında olacağını belirtti.

Güçlü kadınlar listesinde adını sıkça göreceğimiz yazar, Instagram profilinde tüm sevenlerini samimi bir üslupla imza gününe davet etti. Kendisini içtenlikle tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün