Uncategorized

HemsirelerKulubu.Com | Birlikte Daha Güçlüyüz

Sevgili okuyucularımız, daginiktopuz.com ile başlayan yayın hayatımız, sizlerden gelen yoğun ilgi ve hemşire meslektaşlarımızın kullanımına yönelik ülkemizde yeterli sayıda web sitesi olmadığı gerekçesinden yola çıkarak, 2017 yılının Nisan ayında hemsirelerkulubu.com isimli yeni web sitemiz hazırlanmış ve sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Hemsirelerkulubu.com’un birinci amacı hemşire meslektaşlarımızın ve hemşirelik öğrencilerinin ihtiyaç duyduğu bilgiye kolayca ulaşmalarını sağlamaktır. İkinci amacı ise, mesleğimizin en önemli eksiklerinden biri olan mesleki etkileşimi artırmaktır.

Amacı, sizlerin doğru bilgiye kolayca ulaşmasını sağlamak olan sitemizde, klinisyen hemşirelerin hasta bakımında kullanabilecekleri nanda hemşirelik tanıları, hemşirelik uygulamaları, hastalıklar ve hastalıklara özgü bakım planları yer almaktadır. Sitemizdeki tüm içerikler, kliniklerde aktif olarak çalışan hemşire meslektaşlarımız ve akademisyenler tarafından oluşturulmaktadır.

Hemşire öğrencilerin, derslerinde kullanabilecekleri sunumlardan, notlara, sınav sorularından, hemşirelik bakım uygulamalarına, hastalıklara özel hazırlanmış makalelerden, proje ödevlerinizi hazırlayacağınız araştırma bilgisine, hemşirelik yasasından, iş ilanlarına kadar hemşirelikle ilgili her türlü bilginin yer aldığı içeriklerin yer alacağı sitemiz sizlerden gelen önerilerle güçlenecektir.

Birlikte daha güçlüyüz ilkesi ile hareket eden HemsirelerKulubu.Com sitesinin vizyonu tüm meslektaşlarımızı ortak adreste buluşturarak, mesleğimizin Dünya standartlarına ulaşmasına katkıda bulunmaktır. Sitemiz bu amaçla çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Saygılarımızla

HemsirelerKulubu.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün