Dudak Ürünleri

Dudak Makyajı Bazları Markaları

Dudak makyajının kalıcı ve kusursuz olması güzel bir görünüm için önemlidir. Dudak bazları dudak kalemi veya rujdan önce uygulanarak dudakları pürüzsüz bir makyaja hazırlar ve ihtiyacı olan nemlendirmeyi sağlar. Bu yazı da kusursuz bir dudak makyajı için kullanabileceğiniz dudak makyajı bazları markaları seçeneklerini  göreceksiniz.

GOLDEN ROSE- Prime & Prep Lipstick Base

Ruj bazı, dudak makyajının kusursuz görünmesi için rujdan önce uygulanır. Birkaç dakika sonra ruj sürülebilir. Doğal bir görünüm için tek başına da uygulanabilir.

Hem rujun daha kolay uygulanmasını hem de uzun süre canlı bir görünüm sağlar. Nemlendiriciler ve E vitamini açısından oldukça zengindir. Dudakları nemlendirir, besler ve koruma altına alır. Kolajen sentezini arttırır ve dudakların daha dolgun görünmesini sağlayan Maxi-LipTM ile zenginleştirilmiş bir içeriğe sahiptir.

FLORMAR –Lip Primer

Kalıcı bir dudak makyajının ilk adımı olarak makyaj uygulanmadan önce dudağın üzerine ince bir tabaka olarak sürülen Lip Primer dudak makyajı için mükemmel bir baz oluşturur. İçeriğindeki E vitamini ve pantenol dudakların nem dengesini korur ve dudakları besleyerek kusursuz bir görünüm sağlar. Makyaja başlamadan önce uygulanan dudak bazı sayesinde rujun etkisi de artmaktadır.

(NOT: Tanırımlar markaların bilgilerinden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu