Gündem

23 Yıllık Hemşire Kansere Yenik Düştü

23 yıllık hemşirelik hayatını, çalıştığı hastanede kaybetti. 23 yıldır hemşirelik yapan Münire Ayturan, kanser hastalığına yenik düştü.

49 yaşındaki Hemşire Münire Ayturan, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapıyordu. Yaklaşık üç ay önce kanser hastalığına yakalanan Münire Hemşire, hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti. Tedavisine, görev taptığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başlandı. Ölümü de görev yaptığı hastanede gerçekleşti.

Münire Hemşire için, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde ve bu hastaneye bağlı olan Nükleer Tıp Merkezinin önünde olmak üzere iki ayrı cenaze töreni düzenlendi.

Münire Ayturan’ın cenaze törenine pek çok kişi katıldı. Törende Münire hemşireyi, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinin başhekimi Doç. Dr. Ahmet Şen, başhekimin yardımcıları, hastanenin idari kadrosunda çalışanlar, sağlık sendikasının temsilcileri,  hemşirenin mesai arkadaşları ve diğer sağlık personeli son yolculuğuna uğurladı.

Münire Hemşire’nin, Cumartesi günü, Ordu ilinin Perşembe ilçesinde toprağa verileceği bildirildi.

Meslektaşımıza Allah’tan rahmet, ailesine sabır diliyoruz.

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün