Ten Ürünleri

Yüz Makyaj Bazı Markaları

Makyajın kalıcı ve kusursuz olması kadınlar için önemlidir. Makyaj bazları cildi makyaj için hazırlar, cilt kusurlarını gizler ve makyajın kalıcı olmasını sağlar. Bu yazı yüz makyajı için cildi hazırlayan makyaj bazı seçeneklerini size sunmaktadır.

GOLDEN ROSE- Make-Up Primez Luminous Finish

Cilde ışıltı ve aydınlık kazandırır. Hafif yapısıyla gözeneklerin görünümünü büyük ölçüde azaltır. Fondötenle karıştırılarak veya tek başına kullanılır. Cildin pürürzsüz ve canlı görünmesini sağlar.

Elmacık kemiklerinin üstüne, kaşların alına ve gözlerin altına uygulanarak aydınlık bir görünüm kazanılır.

GOLDEN ROSE- Make-Up Primez Mattifying & Pore Minimising

Yumuşak ve ipeksi bir dokusu vardır. Gözenekleri sıkıştırma ve matlaştırma özelliklerine sahiptir. Makyajın kalıcılığını arttıran bir üründür. Cildi matlaştırmasının yanı sıra pürüzsüz bir görünüm sağlar. Formülünde yağ yoktur.

Paraben içermez ve her cilt tipine uygundur. Tek başına veya fondötenin altına uygulanabilir. MMakyaj uygulamasına geçilmeden önce bazın kuruması beklenmelidir.

FLORMAR – Illimunating Primer Make-Up Base

Makyajın ilk adımı oluşturan bir baz olmasının yanı sıra aydınlatıcı etkisi de vardır. Cildin korunmasını ve beslenmesini sağlar. İnce bir tabaka şeklinde makyajdan önce uygulanır ve rahatlık hissi verir. İçerdiği antioksidan özelliği olan akai meyvesi ve yeşil çay ekstreleri içermesi yaşlılık belirtilerine karşı cildi korur.

FLORMAR – Pore Minimizing Make-Up Primer

İnce çizgi ve gözenek görünümlerini azalatarak pürüzsüz bir görünüm ile cildi makyaja hazırlar. Yağsız yapısı sayesinde cildi ferah tutar. Ciltte kadifemsi bir doku sağlar.

PASTEL – Mattifying Primer

Temiz bir cilde makyaj öncesinde uygulanan renksiz, yağsız ve kokusuz hafif yapılı baz cildi matlaştırır ve gün boyu pürüzsüz bir makyaj sağlar. Aynı zamanda cilde ipeksi bir his bırakır.

LOREL PARIS – Lumi Magique Baz

Likit ışıltılı yapısı sayesinde cilde bir ışıltı katmasının yanı sıra kalıcı makyaj için pudra, fondöten gibi cilt ürünlerinin öncesinde kullanılır. Ten makyajı öncesi cildi hazırlar.

LOREAL PARIS – Studio Secret Professional Base

Cildi makyaj için hazırlar ve özel yapısı sayesinde makyajın mat bir görünüme sahip olmasını sağlar. Cilt kusurlarını minimize eder ve pürüzsüz bir makyaj sağlar.

(NOT: Tanıtımlar markaların açıklamalarından derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu