Ten Ürünleri

Yaşlanma Karşıtı Fondöten Markaları

Özel formülüyle hücre yenilemesine yardımcı olan ürünlerdir. Yaşlanmayı geciktirir ve daha genç bir görünüm sağlar. Bu yazı, yaşlanma karşıtı fondöten markaları arasından  size en uygun ürünü bulmanıza yardım edecektir.

ALIX AVIEN – Antiage Fondöten

Yaşlanma karşıtı özel içeriği ile ciltteki kırışıklıkları ve kusurları gizler. İçeriğinde bulundurduğu hyalüronik asit cildin nemli kalmasını sağlar ve cildin ihtiyaç duyduğu bakımı yapar.  İçeriğindeki üzüm suyu ekstresi ciltteki kırışıklıklarla mücadele eder, çay yaprağı özü cildi güneş ışınlarının neden olduğu kırışıklıklara ve yaşlanma etkilerine karşı korur. 6 farklı renk tonu bulunur.

NOTE – Detox & Project Foundation

8 renk tonuna sahip olan ürünün içeriğinde tatlı badem yağı, yosun özür ve E vitamini bulunur. Aynı zamanda SPF15 koruma faktörüne sahiptir.  Makyajda en iyi sonucu almayı sağlayan içeriği, aynı zamanda cildi koruyan bir kalkan görevi görür.

Tatlı badem yağı, E vitamini ve mineraller açısından zengindir. Antioksidan özelliğiyle yaşlanma geciktirir. Cildi nemlendirip yumuşatır ve pürüzleri oradan kaldırır. Aynı zamanda kırışıklıkları yok eder ve hassasiyeti azaltır.

Yosun özür, güçlü bir antioksidandır. Cildi çevresel faktörlere karşı korur.

E vitamini, en güçlü antioksidan olarak bilinir. Cilt için bir kalkan görevi görür. Cildi her türlü dış etkene karşı korur.

Bu markanın ürünü paradan içermez ve dermatolojik testlerden geçmiştir. Tüm cit tipleri için uygun bir üründür. Çabuk kuruduğu için giysilere bulaşmaz. Güneşin zararlı ışınlarından korur. Açıldıktan sonra 12 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

NOTE – Rejuvenating Foundation (Gençleştirici Fondöten)

8 ayrı tonu olan ürünün içeriğinde SPF15 koruma faktörü, pirinç proteini ve argan yağı bulunur. Cildi koruma altına alır. Hücre yenilemesine yardımcı olur. Gün boyu kalıcı bir üründür.

Pirinç proteini,  yaşlanma karşıtı olan E vitamini bakımından oldukça zengindir.  Cildi dış etkenlere karşı korur. Hücre yapılanmasına yardımcı olur.

Argan yağı, yaşlanmayı geciktirir. İçinde güçlü antioksidanlar barındırır. Cildi nemlendirir ve genç bir görünüm sağlar. İçinde bulunan E vitamini ile cildi dış etkenlere karşı korur. Ciltteki kızarıklıkları önler ve giderir.

Bu markanın ürünü paraben içermez. Dermatolojik testlerden geçmiştir. Yaşlanmayı geciktiren bir bakıma ihtiyaç duyan ciltlerin kullanımına uygundur. Çabuk kuruduğu için giysilere bulaşmaz. Güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Açıldıktan sonra 12 aylık bir kullanım süresi vardır.

(NOT: Tanıtımlar markaların sitelerinde bulunan açıklamalardan derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu