Gündem

Üç Aydır Kayıp Olan Hemşirenin Cesedi Bulundu

Almanya’da 7 Eylül 2019 tarihinden beri kayıp olan hemşire Mine O.’nun cesedi ormanlık bir alana gömülü olarak bulundu. Sorgulanmak üzere eşi gözaltına alındı.

Üç AY SONRA CESEDİNE ULAŞILDI

Hemşire Mine O. 7 Eylül 2019 tarihinde kayboldu. Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletine bağlı olan Duisburg kentinde kayıp olan 26 yaşındaki Hemşire Mine O.’nun cesedi ormanlık bir alana gömülü olarak bulundu.

Beş yaşında bir çocuk annesi olan Mine Hemşirenin cesedinde ölüm sebebi üzerine detaylı bir inceleme yapılacağı açıklandı.

EŞİ GÖZALTINA ALINDI

Duisburg polis ekipleri, olayla ilgili olarak bilgi sahibi olanların yardımcı olmasını ve polise müracaat etmesini istedi. Polis Mine hemşirenin eşi Ercan’ı sorgulamak üzere gözaltına aldı.

ARAMA ÇALIŞMALARI UZUN ZAMANDIR SÜRÜYORDU

Mine O. 7 Eylül 2019’da akşam saatlerinde Duisburg kentinin Kasslerfeld bölgesine gitti. Uzun zamandır Almanya’da olmayan bir arkadaşının evinde kalacaktı. Polisler o tarihten itibaren haber alınamayan Mine hemşirenin hayatından endişe ederek fotoğrafını kayıplar listesine ekledi.

Kaynak: Milliyet

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu