El ve Tırnak Ürünleri

Tırnak Bakım Ürünü Markaları

Kadınları çoğu tırnak bakımına oldukça önem verir. Tırnakları korumak ve güçlenmelerine yardımcı olmak için büyük kozmetik mağazalarında çok sayıda tırnak bakım ürünü vardır. Birkaç markadan derlediğimiz yazıda tırnak bakımı için gerekli ürünler ve tanıtımları yer alıyor. Bu yazı hangi markanın hangi ürününe ihtiyaç duyduğunuzu bulmanızı kolaylaştıracak.

FLORMAR – Nail Enamel Dryer

Pratik manikür imkanı sağlayan ürün ojenin kuruma süresini hızlandırır. Manikür süresi ve oje kuruma süresinin kısaltılmasını sağlarken aynı zamanda ojelerin bozulmasına karşı da korur. 2 farklı boyu bulunmaktadır.

PASTEL – Quick Dry

Ojelerin hızlı kurumasını sağlamasının yanı sıra tırnaklara ekstra bir parlaklık da kazandırır. Özel içeriği sayesinde kolay sürülür.

GOLDEN ROSE- Ombre Top Coat

2 ayrı renk seçeneği olan ürün tırnak cilasına ekstra parlaklık ve dayanıklılık kazandırır.

Tırnak cilası kuruduktan sonra uygulanır. İstenen renk yoğunluğuna göre 1, 2 veya 3 kat uygulanabilir. Bir sonraki katı uygulamak için öncekinin kuruması beklenmelidir.

GOLDEN ROSE- Quick Dry Top Coat

Ojenin parlak ve kalıcı olmasını sağlar. 60 saniye içinde kuruma özelliğine sahiptir. Ojeden 2 dakika sonra uygulanır. Aynı zamanda ürün tırnakların sararmasına ve renklerinin solmasına da engel olur.

GOLDEN ROSE- Nail Color Quick Dryer Spray

Ojenin kuruma süresini azaltır. Ojenin bozulmasını ve bulaşmasını önler. İçeriğindeki tatlı badem yağı ve üzüm çekirdeği yağı ile tırnağın ihtiyacı olan bakımı yapar. Nemlilik sağlar ve tırnak etlerini yumuşatır.

GOLDEN ROSE- Matte Top Coast

Oje üzerine uygulanarak ojenin matlaşmasını sağlar.

GOLDEN ROSE- Top Coat Gel Look

Ojenin üstüne uygulanır. Parlak ve dolgun bir görünüm sağlar. Oje uygulandıktan 2 dakika sonra uygulanır.

FLORMAR – French Manicure Set

Ambalajın içerisinde bulundurduğu özel tırnak bantları ve cilaları sayesinde french oje sürmeyi kolaylaştırır.

FLORMAR – CC Correct & Conceal Nail Enamel

Tırnaklardaki renk eşitsizliğini dengeler, sararma olmasını engeller, kusursuz görünüm sağlar, özel içeriği sayesinde tırnakları besler. İçerdiği nar ve mor menekşe tohumu yağları ve keratin karışımı tırnakları onarır ve yenilenmesini sağlar. Aynı zamanda güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tırnakları korur.

FLORMAR – Care & Go Cuticle Oil

Tırnaklar ve tırnak etleri için hızlı ve yoğun bir bakım sağlayan ürün limon ve tatlı badem yağı içerir. Tırnak ve tırnak etleri için ihtiyaç duyulan nemi sağlar ve turunç esası ile ellerde fresh ve güzel bir koku bırakır.

PASTEL – Nail Hardener with Keratin

Zayıf tırnakların keratin ile güçlenmesini ve daha sağlıklı görünmesini sağlar.

PASTEL – Nail Care with Calcium

Tırnak kırılmasını engeller, içeriğinde B5 vitamini ile tırnakları güçlendirir ve korur. Tırnakların direnç kazanarak daha güçlü bir şekilde uzamasını sağlar.

PASTEL – Unisex No Bite Solution

E vitamini ile geliştirilmiş içeriği tırnak ve tırnak etlerini yiyenler için etkili bir çözüm örneğidir. Acı tadı sayesinde tırnak yenmesini engeller.

PASTEL – Instant Care

Tırnakların ihtiyacı olan beslenmeyi sağlar ve bakım yapar. Daha güçlü uzama sağlarken içeriğindeki deniz yosunu ekstraları ile tırnakları besler.

GOLDEN ROSE- Nail Expert

Tırnakların ihtiyacı olduğu bakımı yapar. 8 ayrı bakım seçeneği vardır.

1-Nail Expert 4 in 1 Complete Care: Tırnakları korur, sertleştirip güçlendirir, nemlendirir ve parlatır. İçeriğinde A, C ve E vitaminleri bulunur. Tırnak keratinini sertleştirir.Uzarken daha güçlü ve sağlıklı olmalarını sağlar. Temiz ve kuru tırnak üzerine uygulanır. Ojenin altına da tek kat uygulandığında tırnakları korur. Aynı zamanda ojenin kalıcılığını arttırır.

2- Nail Expert Beauty Oul Nail & Cuticle: Tırnak içi ve tırnaklar için yoğun bakım yağıdır. İçeriğinde tatlı badem yağı, üzüm çekirdeği yağı, avokado yağı, zeytinyağı, en güçlü antioksidan olan E vitamini bulunur. Temiz tırnak ve tırnak etlerine masaj yaparak uygulanır. Oje sürmeden önce iyice yıkanmalıdır.

3- Nail Expert Black Diamond Hardener: Kolay kırılan, ince ve güçsüz tırnakları besler. Tırnakları sertleştirici bir formüle sahiptir. Kullanmadan önce şişe mutlaka çalkalanmalıdır. Temiz ve kuru tırnak üzerine uygulanmalıdır. Ekstra koruma için iki kat uygulanabilir. Maksimum sonuç için haftada iki kez kullanılmalıdır.

4- Nail Expert Cuticle Remover Gel: Tırnak etlerini hızlı bir şekilde giderir. Tırnaklara ve tırnak diplerine mesaj yaparak uygulanır. İçeriğinde gül kök hücreleri, tatlı badem yağı, ,keratin proteini ve bitki kompleksleri bulunur. Tırnak diplerine masaj yaparak uygulanır. Tırnak etleri dikkatle geri itilmelidir. Uygulamadan sonra su ve sabunla temizlenmelidir.

5- Nail Expert No More Bite Nail & Cuticle: Acı tadı ile tırnakları yeme isteğini azaltır ve tırnakların sağlıklı uzamaını sağlar. Her yaştaki bayan ve erkekler için uygundur.

6- Nail Expert Oxygen Nail Growth: İçeriğinde elma kök hücre kompleksi, A, C ve E vitaminleri, Deniz yosunu, ayçiçeği yağı, deniz mineralleri, atkestanesi özü içerir. Çabuk kurur ve tırnakları besleyip güçlendirir. Aynı zamanda tırnakların hızlı uzamasına yardımcı olur. Temiz ve kuru tırnak üzerine iki kat uygulanır. Ojenin altına bir kat uygulandığında tırnakları korur.

7- Nail Expert Smoothing Base Nail Foundation: Tırnak fondöteni, tırnaklarda natürel ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Tırnak yüzeyindeki pürüzleri doldurur. Ojenin altına uygulandığında kalıcılığını arttırır. İçerdiği vitamin ve bitki özleriyle tırnak keratininin yaşlanmasını önler. Temiz ve kuru tırnak üzerine uygulanır. Ojenin altına tek kat uygulamak tırnakların korunmasına ve ojenin kalıcı olmasına yardımcı olur.

8- Nail Expert Top Coat Mega Shine: Ojenin kalıcılık süresini arttırır ve daha parlak görünmesini sağlar. Oje kuruduktan sonra üzerine tek kat uygulanır.

GOLDEN ROSE- Nail Whitener

Beyazlatma amacıyla tırnak uçlarının içine uygulanır. French için kolay ve oldukça pratiktir.

(NOT: Tanıtımların hepsi ürünlerin resmi sitelerindeki bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu