Ten Ürünleri

Terracotta Pudra Markaları

Terracotta pudralar yoğun renk verir.. Pudra tercihini terracotta pudra olarak yapanlar için bu yazı iyi bir yol gösterici olacaktır.

NOTE – Terracotta Powder

Kiremit rengi olan bu pudranın 4 ayrı tonu bulunmaktadır. Öze formülü ile doğal renkler sunar. İçinde makadamya yağı bulunur. Onun sayesinde cildin nem ve yağ dengesi korunur.

Makadamya yağı, palmitoleic asit ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi korur. Cildin yaşlandığı süreçte kaybettiği yağ ve nem oranına takviye sağlar.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Tm cilt tipleri için uygundur. Yüksek kapatıcılık sağlar. Hem ıslak hem de kuru kullanılabilir. Cildi kurutmaz. Açıldıktan sonra 18 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Mineral Terracotta Powder

Maksimum kapatıcılığı olan ürün 7 ayrı tona sahiptir. Cilde kadifemsi, pürüzsüz bir görünüm verir. Doğada var olan mika, kaolin, silika, manganez ve magnezyum gibi mineraller açısından zengindir.

Cilde canlı bir görünüm vermesini yanı sıra, çevresel faktörlere karşı korur.

ALIX AVIEN – Terracotta Pudra

Yüze dinlenmiş ve pürüzsüz bir görünüm verir. Mükemmel bir kapatıcılığa sahiptir. 3 farklı renk tonu olan pudra doğal bir görünüm için idealdir.

FLORMAR – Terracotta Powder

10 farklı renk tonu olan pudra cilde ışıltı katar ve ipeksi dokusu ile mükemmel bir görünüm kazandırır. Kadifemsi ve yumuşak yapısı sayesinde cilde sağlık ve canlılık getirir.

PASTEL – Profashion Terracotta Wet & Dry Powder

Mükemmel kapatıcılık özelliği sayesinde cilt tonunu eşitler ve ince olduğu için cildin havalanmasını engellemez. Islak veya kuru kullanıma uygun olup 3 farklı renk tonu vardır. İçeriğindeki E vitamini sayesinde aynı zamanda cildi nemlendirir. Yoğun yapısı sayesinde gün boyu kalıcıdır.

(NOT: Tanıtımlar markaların açıklamalarından derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu