Göz Ürünleri

Terracotta Far Markaları

Terracotta far tercih edenler için bu yazı yol gösterici olacaktır. İhtiyacınız olan terracotta far ürününü farklı markalar arasından seçebilirsiniz.

GOLDEN ROSE- Terracotta Eyeshadow

Satenimsi yumuşak bir dokuya sahiptir. Parlak ve hafif bir etki yaratır. Uzun süre kalıcı bir üründür. 16 renk seçeneğine sahiptir.

FLORMAR – Matte Terracotta Eyeshadow

Kuru veya ıslak kullanımı ile mat bir görünüm elde edilir. Yumuşak yapısıyla pürüzsüz bir göz makyajı sağlar. 7 farklı renk çeşidi vardır.

FLORMAR – Diamonds Terracotta Eyeshadow

Yoğunluk, ışıltı ve renk sağlayan ve 8 farklı renk çeşidine sahip olan far ıslak ve kuru şekilde kullanıma uygundur.

FLORMAR – Terracotta Mono Eyeshadow

Kuru ve ıslak bir şekilde uygulanabilir. Islak kullanımlarda ekstra yoğun renk ve ışıltı veren göz makyajı sağlar. 8 farklı çeşidi vardır.

PASTEL – Terracotta Eyeshadow

İçeriğinde pudra olmadığı için transparan bir görünüm sağlar ve renkleri canlı bir şekilde yansıtır. Kuru ve ıslak kullanımı vardır. Uzun süre kalıcılığını korur. 2 farklı renk çeşidi vardır.

(NOT: Tanıtımların tamamı markaların sitelerinde bulunan bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu