Göz Ürünleri

Tekli Far Markaları

Bu yazıda, tekli far markaları arasında,  zengin renk seçeneklerine sahip tekli farlardan ihtiyacınız olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

NOTE – Luminous Silk Mono Eyeshadow

18 ayrı renk seçeneğine sahiptir. Tatlı badem yağı ve E vitamini içerir. E viamini yardımıyla, hassas bir deriye sahip olan göz kapağını korumaya yardımcı olur. Derin bakışlar yaratır.

E vitamini en güçlü antioksidan olarak bilinmektedir. Göz çevresini çevresel faktörlere karşı koruma altına alır.

Bu markanın ürünü paraben içermez. Dermatolojik testlerden geçmiştir. Tüm cilt tiplerine uygundur. Kalıcılığını gün boyu koruyan ir üründür. Açıldıktan sonra 24 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Silky Touch Pearl Eyeshadow

Pürüzsüz ve ipeksi bir dokuya sahiptir. 34 ayrı renk seçeneğine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Silky Touch Matte Eyeshadow

Pürüzsüz ve kolayca uygulanır. Mat ve sedefli renklerden oluşur. 14 renk seçeneğine sahiptir.

ALIX AVIEN – Tekli Far

8 farklı renk çeşidine sahip olan farlar dağılmayan yapısı ve yoğun pigment yapısı ile en hassas gözler için bile idealdir.

FLORMAR – Neon Eyeshadow

Yumuşak yapısı sayesinde kolay uygulamasının yanı sıra asla topaklanma yapmaz. Yüksek oranda pigment içerdiği için uzun süre kalıcılık ve yoğun görünüm sağlar. 6 farklı renk seçeneği bulunur.

FLORMAR – Mono Eyeshadow

Hafif dokusu sayesinde kolay uygulanır, kalıcı bir göz makyajı sağlarken asla topaklanmaz veya gözlerde birikim yapmaz.  31 farklı renk çeşidi vardır.

FLORMAR – Matte Mono Eyeshadow

Kadifemsi yapısıyla mat bir görünüm sağlar ve kusursuz bir göz makyajı sunar. topaklanma veya birikme yapmadığı için pürüzsüz bir görünüm sağlar. 5 farklı renk çeşidi bulunur.

FLORMAR – Metallic Eyeshadow

Yumuşak yapısıyla parlaklığın yanı sıra metalik bir görünüm kazandırır. Yoğun renk veren özelliğiyle göz makyajında kalıcılık sağlar. 7 farklı renk tonu vardır.

FLORMAR – Eyecatcher Dazzling Eyeshadow

2 farklı renk çeşidi olan farın yapısı pürüzsüz ve yoğun renk veren göz makyajı imkanı sunar.

FLORMAR – Lights of Flowers All Over Eyeshadow

Kremsi yapısı sayesinde kolayca uygulanır ve pürüzsüz bir sonuç elde edilir.

FLORMAR – Party Eyeshadow

Işıltılı ve metalik renklerle yoğun bir görünüm sunarken ince yapısı sayesinde kolay uygulanır. Kremsi yapısı sayesinde pürüzsüz bir göz makyajı yaratır. Gün boyu kalıcılık sunarken içeriğindeki ester yağlarının karışımı ile cildi besler. 7 farklı renk çeşidi vardır.

FLORMAR – Color Stretch Eye Shadow

Hızlı kuruyan formülü ve hafif köpük yapısı ile uygulaması kolay olup yoğun yapısı sayesinde kalıcı bir göz makyajı sağlar. 6 farklı renk çeşidi olan far canlı bir görünüm sağlar.

FLORMAR – Summer Metal Eyeshadow

İnce dokusu ve renk pigmentiyle ve kolay uygulanmasını sağlayan kremsi yapısıyla kalıcı ve yoğun bir göz makyajı sağlar. 8 farklı renk çeşidi vardır.

PASTEL – Nude Single Eyeshadow

16 farklı renk tonu olan far gözlerde doğal bir görünüm yaratır. Yumuşak yapısı sayesinde gözlerde pürüzsüz bir etki bırakır.

PASTEL – Profashion Single Eyeshadow

İpeksi dokusu sayesinde kolay uygulanır ve ambalajının alt katındaki aynası sayesinde pratik kullanım sağlar. İçeriğindeki pudralar sayesinde gözlerde ağırlık hissi yaratmaz, kalıcılık ve pürüzsüz bir görünüm sunar. 8 farklı renk seçeneği bulunur.

(NOT: Tanıtımların tümü markaların sitelerinden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu