Ten Ürünleri

Stik Kapatıcı Markaları

Cilt kusurlarını en aza indirmek için kullanılır. Bu yazıda stik kapatıcı markaları arasından size en uygun olan ürünü kıyaslama yaparak bulabilirsiniz.

NOTE- Full Coverage Stick Concealer

Argan yağı ve soya proteini içeren ürünün 4 ayrı onu bulunur. Argan yağı ve soya proteini  göz çevresini korumaya yardımcı olur. Tek uygulamada morluk ve lekeleri kapatır. Canlı bir görünüm sağlar.

Argan yağı, göz altı kırışıklıklarını azaltır. Cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Yapısında yoğun E vitamini bulunur. Güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Cildi pürüzsüz ve yumuşak bir hale getirir.

Soya proeini, göz çevresindeki yavaşlayan hücre metabolizmasını harekete geçirir ve hücre yenilemesini destekler. Cildin daha canlı ve sıkı görünmesine yardımcı olur. Yüksek nem tutucu özelliğine sahip bir üründür.

Bu markanın ürünü paraben ve parfüm içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Tüm cilt tiplerine uygundur. Kurumayan, katı bir yapısı vardır. Yüksek kapatıcılık sağlar. Açıldıktan sonra 12 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Stick Concealer

Yoğun kapatıcı özelliğine sahip olan ürünün 6 ayrı renk seçeneği bulunur. Göz çevresini aydınlatır, morlukları kapatır ve bakışlara canlılık kazandırır.

FLORMAR – Concealer

Stick kapatıcı ciltteki çizgileri kapatır, kusurları gizler ve kusursuz bir makyaj için cildi hazırlar. Göz makyajı bazı olarak da kullanılır. İnce yapısı sayesinde kolay kullanım imkanı sunar. ciltteki kırışık oluşumu engeller ve yaşlılık karşıtıdır. 5 farklı renk tonuna sahiptir.

PASTEL – Cover Stick

Özel yapısı sayesinde kusurları, yorgunluk halkalarını ve ciltte oluşmuş izleri kapatır ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Makyaj uygulanmasından önce kullanılır ve özellikle göz makyajının kalıcılığını arttırır. 4 farklı renk tonu bulunur.

(NOT: Tanıtımlar markaların sitelerindeki bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu