Dudak Ürünleri

Parlak Ruj Markaları

Bazı kadınlar için en önemlisi dudak makyajıdır. Dudakları ön plana çıkarmak için doğru ruju seçmeye özen gösterirler. Bu yazı daha parlak dudaklar için, parlak ruj markaları arasından hangi ürüne ihtiyacınız olduğunu bulmanıza yardımcı olacak.

GOLDEN ROSE- Vision Lipstick

44 renk seçeneğine sahip olan Vision serisi parlak ve kremsi bir yapıya sahiptir. Besleyici ve nemlendirici özelliğiyle dudakların ihtiyacı olan bakımı sağlar.

İçeriğinde jojoba yağı, shea yağı ve E vitamini bulunur. Gün boyu kalıcıdır. Dudakları çevresel faktörlere karşı korur.

ALIX AVIEN – Diamond Shiny Lipstick

İçeriğinde E vitamini bulunan ruj dudağı dış etkenlerden korur. Yumuşak sürümü ile dudakların pürüzsüz görünmesini sağlar. Yoğun renk verme özelliğine sahip olan rujun 10 farklı renk çeşidi bulunur.

ALIX AVIEN – Shine Plus Lipstick

E vitamini ile dudakları koruyan bir yapıya sahiptir. İlk sürümde bile yoğun renk verme özelliği ile pürüzsüz bir görünüm sağlar. 17 farklı renk çeşidi vardır.

FLORMAR – SuperShine Lipstick

Kremsi bir yapıya sahip dudaklara parlaklık kazandıracak rujlar 21 farklı renk çeşidine sahiptir. Özel içerikleri sayesinde dudakları korur.

FLORMAR – Party Lipstick

Muhteşem kokulu ve ışıltılı bir görünüm yaratmak için ideal bir seçimdir. Yoğun rengi ve kremsi yapısıyla pürüzsüz ve parlak bir görünüm elde edilir.

PASTEL – Star Lips

9 farklı renk seçeneği olan ruj özel ince ve kremsi yapısı sayesinde kolayca sürülür. İçeriğindeki B5 vitamini sayesinde dudakları nemlendirir ve nemli tutar.

(NOT: Tüm tanıtımlar markaların sitelerindeki bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu