El ve Tırnak Ürünleri

Oje Çıkarıcı Markaları

Tırnakların bakımı kadar temizliği de önemlidir. Zararlı madde içermeyen, tırnakları besleyen ve güçlü etkilerle ojeleri çıkararak tırnakların sararmasını engelleyen oje çıkarıcıları bu yazı altında inceleyebilirsiniz. Siz de bu oje çıkarıcı markaları arasından birini seçebilirsiniz.

ALIX AVIEN – Aseton

Gliserinli özel formülü tırnakların kurumasını engelleyerek temizler. Daha sağlıklı bir görünüm için tırnakların nem kaybına uğramasını engeller. Temizlenmesinde zorluk yaşanan koyu renk ojeleri dahi kolayca çıkartan güçlü formülü ve hoş kokusu sebebi ile tercih edilir. Pembe ve mor olmak üzere renkleri ve kokuları açısından iki farklı çeşidi bulunur.

GOLDEN ROSE – Wynn Nail Polish Remover

4 farklı renk ve koku seçeneğine sahip olan oje çıkarıcılar aseton içermez ve içeriğindeki özel yapısı ile tırnakları ojeden temizlerken ihtiyacı olan bakımı da yapar. Oje metal ambalajı ile de tercih edilir bir görüntüye sahiptir.

GABRINI – Cam Süngerli Aseton

Cam şişesi içerisindeki özel süngeri sayesinde kolay kullanım imkanı sağlar. Özel yapısı ile tırnakları temizlerken tırnakların ihtiyacı olan beslemeyi gerçekleştirir.

FLORMAR – Nail Polish Remover

Çabuk kırılan tırnakları temizlemek için ideal bir ürün olup 125ml olan 4 farklı renk çeşidine sahiptir. Üzüm tohumu yağı ve multivitaminli içeriği ile tırnakları temizlerken nemlendirir, besler ve yıpranmalara karşı korur. Aynı zamanda tırnaklara esneklik kazandıran oje temizleyici tırnakların çabuk kırılmasını önler.

FLORMAR – Easy & Go Sponge Nail Polish Remover

Pratik oje temizleyicisi pamuğa gerek kalmadan parmakları süngerin ortasına geçirip döndürerek ojenin kolayca temizlenmesini sağlar. İçerisinde bulunan orkide yağı ekstresi ile tırnakları besler.

(NOT: Tanıtımlar markaların sitelerinde bulunan bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu