Ten Ürünleri

Nemlendirici Fondöten Markaları

Özellikle kuru ciltlerin makyaj sırasında bile ihtiyacı olan genel nem dengesini koruyucu üründür. Bu yazı, nemlendirici fondöten markaları arasında ihtiyacınız olan fondöteni seçmenize yol gösterecektir.

NOTE – Luminous Moisturising Foundation

8 ayrı tonu olan ürünün içinde SPF15 koruma faktörü, macadamia yağı ve tatlı badem yağı bulunur. Yüksek nemlendirme özelliğine sahiptir. Gün boyu kalıcı bir üründür. Cilt tonunu dengeler ve doğal bir görünüm sağlar.

Tatlı badem yağı, E itamini vemineraller bakımından olcukça zengindir. Antioksidan özelliği ile yaşlanmayı geciktirir. Pürüzleri ortadan kaldırıp pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar. Cilt hassasiyetini azaltır. Yüksek nemlendirme özelliğine sahiptir.

Macadamia yağının içinde palmitoleic asit vardır. Bu asit türü yalnızca macadamia yağında bulunur. Yaşlandıkça cilt bu asit türünü aha az üretir. Macadamia yağının görevi ise palmitoleic asidin azalmasını engellemektir. Aynı zamanda yağ bezlerinin salgıladığı sebumu kontrol altına alır. Ciltteki nem dengesini sağlar.

Bu markanın ürünü paraben içermez. Dermatolojik testten geçmiştir. Kuru ve kurumaya yatkın cilt tipleri için uygundur. Çabuk kuruduğu için giysilere bulaşmaz. Güneşin zararlı ışınlarından korur. Açıldıktan sonra 12 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Moisturising Cream Foundation

Uyumlu rengin seçilebileceği 8 ayrı renge sahiptir. İçeriğinde A,B ve E vitaminleri bulunur. İpeksi bir dokuya sahip olduğundan pürüzleri kolaylıkla kapatır. Kusurları kapatmasının yanı sıra cildi nemlendirme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda gün boyu canlı ve doğal bir görünüm verir.

FLORMAR – Soft Touch Foundation

Yumuşak, kremsi yapısı ile uygulaması kolaydır. Cildi anında pürüzsüzleştirmesi  ve makyajı kalıcı kılmasının yanı sıra cildi canlandırır ve nemlendirir. SPF 20 sayesinde cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korur. 5 farklı renk tonu vardır.

FLORMAR – Fusion Power Foundation Serum

Yumuşak yapısı ile cildi hemen nemlendirir. Pürüzsüz ve yenilenmiş bir görünüm sağlar. SPF 20 etkisiyle cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korur. 3 farklı renk tonu bulunur.

FLORMAR – Lifting Foundation

Nemlendirme özelliği yüksek bir fondötendir. Pürüzsüz bir ten makyajı sağlarken SPF 20 ile güneşe karşı cildi korur. 4 farklı  renk tonu bulunur.

(NOT: Tanıtımlar markaların sitelerindeki bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu