Gündem

Melike Hemşire’nin İlk İmza Günü

Melike Hemşire, tecrübeleri ve kurgu yeteneğini harmanlayarak yazdığı Aşk Biriksin İçinde’nin ilk imza gününde kitapseverlerle buluşuyor.

Bu yıl 2 – 10 Kasım tarihleri arasında otuz sekizincisinin düzenlendiği TÜYAP Kitap Fuarında pek çok yerli ve yabancı kitap okurlarla buluşuyor.

Melike Gürtuna da üçlü aşk romanı serisinin ilki ‘Aşk Biriksin İçinde’ ile ilk imza gününde okurların karşısına çıkıyor. Melike Hemşire tüm kitapseverleri ilk heyecanını paylaşmak için davet diyor.

Gelecekte pek çok kitabıyla buluşacağımız Melike Gürtuna, 9 Kasım tarihinde TÜYAP Kitap Fuarında olacak. 10 numaralı salon 101C’de olacağını duyuran Gürtuna, imza saatlerinin 16:00 ile 18:00 arasında olacağını belirtti.

Güçlü kadınlar listesinde adını sıkça göreceğimiz yazar, Instagram profilinde tüm sevenlerini samimi bir üslupla imza gününe davet etti. Kendisini içtenlikle tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

DT Haber

DT Haber | Hemşirelik ve sağlık ile ilgili haber, makale vb. içerik üreticisi. Paylaşmak istediğiniz bilgileri daginiktopuzcom@gmail.com adresine veya https://www.facebook.com/hemsirelerkulubu/ gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu