Doping

Melike Hemşireden ‘Aşk Biriksin İçinde’

Vücut yaşının sadece bir rakam olduğunu savunan Melike Hemşire, kalemiyle son zamanların en çok konuşulan yazarlarından olmaya hazırlanıyor. Melike Gürtuna’dan ‘Aşk Biriksin İçinde’ tüm kalpleri alt üst edecek.

Melike Gürtuna, ilkokul zamanında günlük tutarak başladığı yazarlık tutkusu ile tüm ezberleri bozacak. Melike Hemşire, herkesin kendinden bir parça bulacağı, her kesitinde geçmişini yakalayacağı ve iliklerine kadar hissedeceği bir aşk romanıyla, kalemini bizlerle buluşturdu. Akıcı ve sağlam kaleminin bağımlısı olacağız.

Karina Kitap, Melike Gürtuna’nın etkileyici romanı Aşk Biriksin İçinde’yi bizlerle buluşturmak için çalışıyor.

Yazar Hakkında

Tekirdağ doğumlu Melike Gürtuna, Rumeli göçmeni bir aileden geliyor. Hali hazırda bir hastanede hemşirelik görevini sürdüren yazar, Sağlık İdareciliği bölümünden Yüksek Lisans mezunu. Şimdilerde iki kız çocuğu ile hayatını sürdürüyor.

Melike Gürtuna, duygularını yazarak dile getirmeyi sevdiğini ifade ediyor. Aşk Biriksin İçinde adlı kitabında ise duygulara derinden dokunuyor. Karakterlerin gerçek hayattan alındığı kitapta, geçmişinden izler de var. Yaşanmışlığı kurguyla harmanlayıp, yaşanmak istenenlerle birlikte bizlere sunuyor.

Yazar Gürtuna, kitabı üçlemek istediğini ve ikincisinin de şuan yazım aşamasında olduğunu söyledi. İlk kitabında detaylara yer vermediğini, bir solukta okunacak kadar kısa tuttuğunu, ama diğer kitaplarda daha fazla detay bulunacağını belirtti.

Melike Gürtuna, dublaj ve seslendirme eğitimi alıyor. Hedefi ise çok okunan yazarlardan biri olmak. Kendi kitaplarını ve diğer eserleri, görme engelli olanlar için sesli olarak okumayı amaçlıyor.

Melike Gürtuna, kitabında herkesin kendini bulacağına inanıyor. Biz de attığı bu adımda başarılar diliyoruz. Herkes okusun ve herkesin Aşk Biriksin İçinde

Yazar İnstagram hesabı

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu