Dudak Ürünleri

Mat Ruj Markaları

Mat rujlar en çok tercih edilen kozmetik ürünleri arasında yer alır. Bu yazı, mat ruj markaları arasından  hangi markanın hangi mat rujuna ihtiyacınız olduğunu bulmanıza yardımcı olacak.

NOTE- Mattemois Lipstick

İçeriğinde makadamya yağı olan ürünün 8 ayrı renk seçeneği bulunuyor.

Mat ve kalıcı bir görünüm sağlar. İçeriğindeki macadamia yağı ve E vitamini ile dudakların gün boyu nemli kalmasını sağlar.

Makadamya yağı, palmitoleic asidi dengeler. Dudakların kurumasını ve çatlamasını büyük ölçüde engeller. Dudaklarda yoğun nem sağlar.

E vitamini, bilinen en büyük antioksidan olması sebebiyle dudakları çevresel faktörlere karşı korur.

Bu markanın ürünü paraben içermez. Dermatolojik testten geçmiştir. Mat bir görünüm sağlar ve gün boyu kalıcılığını korur. Açıldıktan sonra 18 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Velvet Matte Lipstick

39 ayrı renk seçeneğine sahip olan ürün kadifemsi, mat ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Yoğun kapatıcılık özelliğiyle pürüzsüz bir görünüm sağlar. İçeriğinde güçlü nemlendiriciler bulunur. E vitamini ile dudakları besler ve kurumalarını büyük ölçüde engeller.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik testten geçmiştir. Her tür makyaja ve cilt tipine uygundur. Gün boyu kalıcıdır.

GOLDEN ROSE- Mini Velvet Matte Lipstick

15 renk seçenine sahip olan ürün Velvet mat rujun tüm özelliklerini taşır. Uzun süre kapıcı ve yoğun kapatıcı özelliğe sahiptir. Mat ve yumuşak bir yapıya sahip olduğundan kolayca sürülür.

GOLDEN ROSE- Lip Marker Ultra Lasting Color

6 renk seçeneğine sahip olan ürün uzun süre kalıcı, silinmeyen ve bulaşmayan bir formüle sahiptir. Sürüdükten birkaç dakika sonra kurur ve mat, canlı, doğal bir görünüm verir.

Gün boyu dudaklarda ağırlık hissi oluşturmaz. Özel tasarım ucuyla uygulaması oldukça kolaydır. Dudakların çerçevesi yapılabilir ve içi kolayca doldurulabilir.

İçeriğinde E vitamini ve Aloe Vera bulunur. Daha parlak bir görünüm için uygulandıktan sonra üzerine dudak kremi, dudak parlatıcısı veya ruj sürülebilir.

GOLDEN ROSE- Longstay Liquid Matte Lipstick

26 renk seçeneğine sahip olan ürün yoğun renk verir. Sürüldükten kısa süre sonra matlaşır. Gün boyu kalıcıdır.

E vitamini ve avokado yağı içerir. Dudakların kurumasını engelleyen bir yapıya sahiptir. Ağırlık hissi vermez ve gün boyu kalıcıdır. Akma ve bulaşma yapmayan bir formüle sahiptir.  Yumuşak ve kremsi yapısıyla kolayca uygulanabilir.

Kurumadan dudakları kapatmamak daha sağlıklı bir sonuç verir. Makyaj temizleyici ile temizlenmelidir.

GOLDEN ROSE- Mini Longstay Liquid Matte Lipstick

Uzun süre kalıcı mat likit rujun bütün özelliklerini taşıyan mini ruj 24 renk seçeneğine sahiptir. 

Gün boyu kalıcılığını koruyan, akmayan ve bulaşmayan bire formülü vardır. Kremsi yapısıyla kolayca uygulanabilir.

ALIX AVIEN – Diamond Matte Ruj

Tamamen mat ve kadifemsi görünüm sağlayan rujun 8 farklı renk çeşidi bulunur. Yoğun renk verme özelliğine sahip olan ruj aynı zamanda dudakları nemlendirir. Yapısı gereği kalıcı olmasının yanı sıra kolay bir şekilde uygulanır.

FLORMAR – Silk Matte Liquid Lipstick

Dudaklarda mat ve kadifemsi bir doku yaratır. Kremsi likit yapısı ve içerdiği yağlar sayesinde dudakları kurumaya karşı korur. 16 farklı renk çeşidi bulunur.

FLORMAR – Extreme Matte Lipstick

Dudaklarda saten pürüzsüzlüğü sağlar. Yumuşak, kadifemsi ve yoğun mat dokusu ile mat bir görünüm verir. İçerdiği cupuaçu yağı ve hafif ester yağları dudakları nemlendirerek besler. 16 farklı renk çeşidi vardır.

FLORMAR – Supermatte Lipstick

Dudaklarda kadifemsi mat bir görünüm yaratır. 12 farklı renk çeşidi bulunur.

FLORMAR – Weightless HD Lipstick

Yumuşak hafif dokusu ile pürüzsüz mat bir görünüm yaratır. Dudakları nemlendirerek sağlıklı bir görünüm de sağlar. 16 farklı renk çeşidi vardır.

PASTEL – Profashion Matte Lipstick

İnce yapısı sayesinde kolay sürülür ve dudaklarda kadife etkisi yaratır. Tek sürüşte bile yoğu renk verir. 18 farklı renk seçeneği vardır.

(NOT: Tanıtımların hepsi markaların sitelerindeki bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu