Göz Ürünleri

Maskara Markaları

Uzun, kıvrımlı ve yoğun görünümlü kirpikler için maskara seçimi oldukça önemlidir. Bu yazı, maskara markaları arasından ihtiyacınız olan maskarayı seçmeniz için size yol gösterecektir.

NOTE – Long Lash Maskara

İçeriğinde tatlı badem yağı ve E vitamini bulunur. Kirpik diplerini besler ve kirpiklerin uzamasına yardımcı olur. Uygulandığında, kirpiklerin daha uzun ve etkileyici bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Tatlı badem yağı, E vitamini  ve mineraler açısından zengindir. Antioksiden özelliği ile yaşlanmayı geciktirir. Kirpikleri ve kirpik diplerini bol miktarda nemlendirir. Kirpikleri canlandırarak esnek bir görünüm kazandırır. Göz çevresindeki kaşınma, göz sulanması gibi hassasiyetleri azaltmaya yardım eder.

E vitamini, bilinen en güçlü antioksidandır. Kirpikleri korur ve besler.

Bu markanın ürünü paraben içermez. Dermatolojik testten geçmiştir. Bulaşmaz ve topaklanmaz. Birbirlerinden ayrılmış, uzun ve belirgin kirpikler ortaya çıkarır. Tek uygulamada sonuç verir. Tüm kirpiklerde eşit uzunluk sağlar. Özel tombul ve geniş fırçası en iyi sonucu verir. Açıldıktan sonra 6 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

NOTE – Deep Black Mascara

E vitamini ve tatlı badem yağı içerir. E vitamini kirpik diplerini besler. Bunun yanı sıra kirpiklerin uzamasında büyük rol oynar. Özel formülü sayesinde kirpiklere koyu siyah bir görünüm kazandırır.

Tatlı badem yağında e vitamini ve çeşitli mineraller vardır. Antioksidan özelliği taşır. Yaşlanmayı geciktirir. Kirpikleri ve kirpik diplerini canlandırarak nemlendirir. Kirpiklerin esnek bir görünüme sahip olmasını sağlar. Göz çevresindeki hassasiyeti azaltır.

E vitamini en güçlü antioksidan olarak bilinir. Kirpikleri besler ve korur.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik testlerden geçmiştir. Topaklanmaz ve bulaşmaz. Konik bir fırçası vardır. Fırçası, en zayıf kirpikleri bile yoğunlaştıracak özelliğe sahiptir. Aynı zamanda fırçası kirpikleri ekstra kıvırır. Açıldıktan sonra 6 aylık bir kullanma süresine sahiptir.

NOTE – Perfect Lash Mascara

Yapısında tatlı badem yağı ve E vitamini bulunur. Kirpikleri diplerine kadar besler. Kirpiklerin daha fazla siyah olmasını sağlar.

Tatlı badem yağı mineraller açısından zengindir. İçindeki E vitamini ile antioksidan özelliği taşır. Yaşlanmayı geciktirir. Kirpik diplerini bol miktarda nemlendirir. Gözlerin sulanması, göz çevresinde oluşan kızarıklıklar ve çeşitli göz hassasiyetlerini azaltmaya yardımcı olur.

E vitamini en güçlü antioksidandır. Kirpikleri koruyup besler.

Bu markanın ürünü paraben içermez. Dermatolojik testlerden geçmiştir. Bulaşmayan ve topaklanmayan bir yapısı vardır. Uzun, kusursuz ve dolgun kirpik görünümü sağlar. Açıldıktan sonra 6 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- 3D Fantastic Lash Mascara

İçeriğindeki micro-black pigmentler kirpiklere gün boyu yoğun siyah bir görünüm verir.  Plastik fırçasıyla maksimum kıvrılma sağlar.

FLORMAR – Triple Action Mascara

Yenilikçi tasarımı ile 3 farklı maskara olarak kullanılabilir. Kıvırıcı, uzatıcı veya hacim verici etkileriyle her aşamada kirpikleri kusursuz bir şekilde ayırır ve yoğun pigment içeriği ile yoğun bir renk verir, dolgun görünüm sağlar. İçeriğindeki argan yağı ve zeytinyağı sayesinde kirpikleri besler ve aynı zamanda nemli tutarak sağlıklı güçlenmesine yardımcı olur.

FLORMAR – Precious Curl Mascara

Özel fırçası sayesinde uzun, kıvrımlı ve hacimli kirpik görünümü sağlar.

FLORMAR – Revolution Lengthening Mascara

İçerisindeki bambu tozu ve fiberler sayesinde kirpiklerin hacim kazanmasını sağlar. Argan yağı ve pamuk özleri ile de kirpiklerin besler. Özel yapıdaki fırçası ile ekstra uzunlukta kirpikler yaratılır.

FLORMAR – HD Concept Rising Lash HD Mascara Black

Kirpikleri tek tek ayırır, kavrar, hacimli ve kıvrık bir görünüm sağlar. Hafif yapısı kirpiklerde bir ağırlık sağlamıyorken aynı zamanda kirpikleri besler. Yoğun yapısı sayesinde kirpikleri daha belirgin hale getirir.

(NOT: Tanıtımların hepsi markaların sitelerinde bulunan açıklamalardan derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu