Temizleyici ve Arındırıcı Ürünler

Makyaj Temizleyici Markaları

Makyajın ciltten iyice temizlenmesi cildin hava alması açısından oldukça önemlidir. Hangi markanın temizleyicisine ihtiyacınız olduğunu bu yazıda bulabilirsiniz. Bu makyaj temizleyici markaları listesine göz atarak farklı ürünler deneyebilirsiniz.

NOTE – Make Up Wet Wipes

Cildi makyajdan derinlemesine temizler ve canlı bir görünüm sağlar. İçeriğinde bulunan E vitamini ve gliserinle cildi besler. Yumuşak ve nemli bir cilt görünüm sağar.

Her pakette 25 mendil bulunur. Güneş ışığı ve ısıdan uzak muhafaza edilmelidir. Ürünün kurumaması için paketin kapağı kullanımdan sonra mutlaka kapatılmalıdır.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik testten geçmiştir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Açıldıktan sonra 18 aylık bir kullanım süresi vardır.

ALIX AVIEN – Makyaj Temizleme Pedi

Özel mikro yapısı ile cildi derinlemesine temizler. Bir paket içerisinde 70 adet bulunur.

FLORMAR – Eye Make-Up Removal Pads

Temizlik losyonu içeren pedler göz makyajlarının hassas bir şekilde temizlenmesini sağlar. Temizlendikten sonra cilde tazelik kazandırır, temizlenen cilde ağırlık hissi bırakmaz. Dermatolojik ve oftalmolojik testlerden geçmiştir.

FLORMAR – Advice Eye Make-Up Remover

Çift bazlı makyaj temizleyici suya dayanıklı göz makyajını bile kolaylıkla temizler. İçeriğinde panthenol, salatalık özü ve bisabolol bulunduğu için cildi yatıştırma ve rahatlatma etkilerine de sahiptir. Ciltte ferah bir etki bırakması da tercih edilme nedenlerinden biridir.

LOREAL PARIS – Temizleyici Mendil

Normal ve karma ciltler için uygun olan mendiller makyajı temizler, cildi arındırır ve yumuşatır. Aynı zamanda cilde ihtiyacı olan nemliliği kazandırır.

LOREAL PARIS – Hassas Makyaj Temizleyici

Cildi tahriş etmeyen yapısı ile ciltteki makyajı temizler ve cildi arındırır. Lens kullananlar için de uygun olup doğal bir içeriğe sahip olduğu için bir zararı yoktur. Temizleme sonrası cildi yumuşatır.

(NOT: Tanıtımlar markaların bilgilerinden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu