Ten Ürünleri

Likit Kapatıcı Markaları

Cilt kusurlarını en aza indirmek isteyen ve kremsi ürünler tercih edenler için idealdir. Kolay kullanıma sahip ürünlerdir. Size en uygun likit kapatıcıyı bu yazıdaki likit kapatıcı markaları arasında bulabilirsiniz.

NOTE- Full Coverage Liquid Concealer

4 ayrı tonu bulunan likit kapatıcının içeriğinde soya proteini ve argan yağı bulunur. Bunlar, göz çevresini korumaya yardımcı olur. Göz çevresinde oluşan morluk ve lekeleri tek uygulamada yüksek kapatıcılıkla yok eder.

Argan yağı, gözaltında oluşan kırışıklıkları azaltır ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Yoğun E vitamini içerir. Cildi nemlendirirken bir yandan da hücre yenilemesine yardımcı olur. Güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korur. Pürüzsüz, yumuşak ve ipeksi bir cilt oluşumuna yardımcı olur.

Soya proteini, göz çevresindeki yavaşlayan hücre yenilenmesini uyarıp harekete geçirir. Kolajen ve hyaluronik asit seviyesini arttırır ve cilt yapısını kuvvetlendirir. Nem tutucu özelliğe sahip olması sebebiyle, cildin daha canlı ve sıkı görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda göz çevresindeki kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

Bu markanın ürünü paraben ve parfüm içermez. Dermatolojik testlerden geçmiştir. Tüm gün kalıcı olmasının yanı sıra cildi kurutmayan bir formüle sahiptir. Tek uygulamada yüksek kapatıcılık sağlar. Açıldıktan sonra 12 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Liquid Concealer

Yumuşak bir dokuya ve maksimum kapatıcılığa sahiptir. 6 ayrı renk seçeneği bulunur. Göz çevresini aydınlatır ve göz altındaki morlukları büyük ölçüde giderir.

FLORMAR – Perfect Coverage Liquid Concealer

Bölgesel gizlemeler, göz altı kapatıcılığı konusunda kusursuz bir ürün olup göz makyajı bazı olarak da kullanılabilir. Erken yaşlanmaya karşı da maksimum bir koruma sağlar. 5 farklı renk tonuna sahiptir.

FLORMAR – Lifting Concealer

Yüksek nemlendirici içeriğe sahip yoğun etkili bir kapatıcıdır. Özellikle göz çevresinde kusursuz bir görünüm sağlar. SPF 20 etkisiyle güneşin zararlı ışınlarına karşı da cildi korur. 4 farklı renk tonu vardır.

PASTEL – Profashion Liquid Concealer

Göz çevresi ve yüzdeki cilt kusurlarını kapatan kapatıcı 4 farklı renk tonuna sahiptir. Aynı zamanda cildi aydınlatır, makyajı matlaştırır ve makyaj için pürüzsüz bir cilt hazırlar.

(NOT: Tanıtımların tamamı markaların sitelerindeki bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu