Göz Ürünleri

Likit Eyeliner Markaları

Bazen kullanılan ürünün hangi ürün olduğu önemini kaybeder ve içeriğinde ne olduğu ön plana çıkar. Cilde verebileceği zararları azaltmak için doğru ürün seçilmelidir. Bu yazı, likit eyeliner markaları arasından hangi markadan likit eyeliner seçeceğine yardımcı olacak.

NOTE – Ultra Black Eyeliner

E vitamini ve tatlı badem yağı içerir. Kirpik diplerini besleyen, özel fırçasıyla kolayca uygulanan bir üründür.

Tatlı badem yağı mineraller bakımından oldukça zengindir. İçeriğinde E vitamini bulunması dolayısıyla yaşlanmayı geciktiren bir etkiye sahiptir. Nemlilik kazandırır ve yumuşaklık verir. Göz çevresindeki hassasiyetleri azaltır.

E vitamini ise bilinen en güçlü antioksidan olması sebebiyle ince deriye sahip olan göz çevresini çevresel faktörlere karşı korur.

Bu markanın ürünü dermatolojik olarak test edilmiştir ve paraben içermez. Tek uygulamada sonuç verir ve parlak keskin hatlar oluşturur. Anında kuruyan bir üründür. Likit yapısı ve ince fırçası vardır. Açıldıktan sonra 6 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Longstay Gel Eyeliner

Kahverengi, mavi ve siyah olmak üzere ğç ayrı renk seçeneğine sahiptir. Kapağın içinde özel fırçası bulunur. Dermatolojik ve oftalmolojik testlerden geçmiştir. Kullanımdan sonra fırçanın temizlenmeli ve kapağın hava girmeyecek kadar iyi kapatılmalıdır.

GOLDEN ROSE- Cat’s Eyes Eyeliner

2 ayrı renk seçeneğine sahiptir ve suya dayanıklı formüle sahiptir. Yoğun renk vermesinin yanı sıra çabuk kuruma özelliği ile oldukça ideal bir üründür.

GOLDEN ROSE- Style Liner Metallic Eyeliner

11 metalik ve 1 yoğun siyah renk seçeneklerine sahiptir. Parlak bir görünüm sağlar. Çabuk kurur ve parlaklığını gün boyu korur.

GOLDEN ROSE- Perfect Lashes Black Eyeliner

Kirpik diplerine istenen incelikte uygulanabilecek bir fırçaya sahiptir. Çabuk kurur ve uzun süre kalıcıdır.

GOLDEN ROSE- Extreme Sparkle Eyeliner

İsten incelikte uygulanabilen fırçasıyla parıltılı bir görünüm verir. 6 renk seçeneğine sahiptir.

ALIX AVIEN – Eyeliner

İnce fırçası ile kolay kullanım sağlayan eyeliner, fırçasının avantajı ile gözlerde keskin hatlar yaratır. İçeriğinde bulundurduğu keratin kirpik diplerini besler ve kirpikleri güçlendirir.

FLORMAR – Precision Artliner

Esnek kıl fırçası sayesinde kusursuz incelikte ve rahat bir şekilde uygulanabilir. Göz makyajına yoğunluk katar.

FLORMAR – Gel Eyeliner

Jel formülü sayesinde gözlerde yoğun renkler oluşturur. Ambalajın içerisindeki fırçası sayesinde kolay bir uygulama imkanı sunar. Fırçası sayesinde ince veya kalın hatlar oluşturulabilmesini sağlar. 4 farklı renk çeşidine sahiptir.

FLORMAR – Vinly Liquid Eyeliner

Yoğun siyah renk sağlamasının yanı sıra ince fırçasıyla kolay ve kusursuz uygulama fırsatı tanır. Özel formülü sayesinden bulaşma ve akma yapmaz.

FLORMAR – Colorliner

Jel bazlı yapısı ile pürüzsüz ve kolay bir kullanım sağlar. Metalik etkiye sahip 2 farklı renk seçeneği ile içerdiği özel pigmentler yoğun renk verir. Uzun süre kalıcılığının yanı sıra içerdiği gül kokusu güzel bir etki yaratır.

(NOT: Tanıtımlar markaların açıklamalarından derlenerek hazırlanmıştır.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu