Ten Ürünleri

Kontür Kiti Markaları

Kontür kitleri gölgelendirme yapmak için kullanılır. Tüm kadınların ilk tercihi olmasa da kontür makyajı artık daha çok bilinmekte ve uygulanmaktadır. Bu yazı kontür kiti markaları arasından hanisine ihtiyacınız olduğunu bulmanıza yardımcı olacak.

GOLDEN ROSE- Contour Powder Kit

Bronz ve aydınlatma renklerinden oluşan kontür paleti, yüzde kontrast yaratarak yüzü şekillendirmeye yardımcı olur. Makyaja boyut katar.

Koyu renkli pudra burnun yanlarına ve elmacık kemiklerini altına uygulanır. Çene hattının altına ve saç çizgisi boyunca da uygulanabilir.

Orta tonda olan (bronz) daha önce uygulanan kontüre karalel olacak şekilde, elmacık kemiklerinin üstüne uygulanır. Buruna, çeneye ve alına da dağıtılarak uygulanır.

En açık olan (aydınlatıcı) alnın orta kısmından başlayarak burnun ucuna kadar, oradan da çenenin ortasına kadar uygulanır.

Öne çıkarılmam istenen tüm bölgelere uygulanır ve fırça yardımıyla yumuşak hareketlerle renk geçişleri sağlanır.

GOLDEN ROSE- Contour Crayon

Yüz hatlarını belirginleştirmek, gölgelendirmek ve elmacık kemiklerini vurgulamak için kullanılan ürünün üç ayrı tonu vardır.

Uygulanmak istenen bölgeye çizgi halinde sürülür ve fırça yardımıyla dağıtılır.

FLORMAR – Face Sculpting Kit

Kontür, allık ve kapatıcıdan oluşan kit kadife yumuşaklığındaki yapısıyla kusursuz bir görünüm ve uzun süre kalıcılık sağlar. Allık pudrasıyla son dokunuş yapılıp canlı bir görünüm sağlanabilir.

PASTEL – Profashion Color Correct Contour Set

Pudra, aydınlatıcı ve allığın bir arada bulunduğu set şekillendirme ve gölgelendirme ile yüze kusursuz bir görünüm kazandırır.

FLORMAR – Contour Pallette

İdeal bir yüz şekli oluşturmak için kapatıcı, düzeltici ve hatları belirginleştirici bir üründür. Gölge, şekil verme ve aydınlatma için de kullanıma uygundur.

(NOT: Tanıtımların tamamı markaların sitelerinde bulunan açıklamalardan derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu