Ten Ürünleri

Kompakt Pudra Markaları

Yoğun kapatıcı özelliğine sahip ürünlerdir. Çok fazla cilt kusuruna sahip olanlar için doğru tercihtir. Bu yazı en doğru kompakt pudrayı seçmenize yardımcı olacaktır. Siz de kompakt pudra markaları arasından birini seçin ve deneyin. Belki de sizin için kullandığınız üründen çok daha etkili bir ürün bulabilirsiniz.

NOTE – Luminous Silk Compact Powder

8 ayrı tonu bulunan kompakt pudra yüksek örtücülük sağlar. İçinde bulunan argan yağı sayesinde cildin gün boyu nemli kalmasını sağlar. Yaşlanmayı geciktirici bir özelliği olduğundan cildi korur.

Argan yağı ciltte hücre yenilemesine yardımcı olur. Cildi nemlendirip yumuşatarak genç bir görünüm sağlar. Ciltteki kızarıklıkları önler. İçindeki güçlü antioksidanlarla yaşlanmayı geciktirir.

Bu markanın ürünü paraben içermez. Dermatolojik testlerden geçmiştir. Tüm cilt tiplerine uygundur. Ciltteki nem kaybını engeller. Tek başına kullanılabileceği gibi, fondöteni sabitlemek amacıyla da kullanılır.

GOLDEN ROSE- Silky Touch Compact Powder

8 ayrı tonu bulunan ürün ipeksi ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Cilde gün boyu canlılık verirken kusursuz bir görünüm sağlar.

FLORMAR – Wet & Dry Compact Powder

Hem kuru hem de ıslak kullanılabilen pudra kadifemsi yapısı sayesinde pürüzsüz bir görünüm imkanı sunar. pudra özel yumuşak yapısı sayesinde kolay bir şekilde uygulanır.

FLORMAR – Compact Powder

İnce ve ipeksi yapısı sayesinde doğal görünümlü bir makyaj elde edilmesini sağlar. Özel formülü ve yapısı sayesinde tere veya neme dayanıklı özelliğe sahiptir. Uzun süre dayanıklıdır.

FLORMAR – Smooth Touch Compact Powder

6 farklı renk tonu bulunan pudra makyajınızda pürüzsüz dokunuşlar yapmanızı sağlar. İpeksi yapısıyla cildi yumuşatır.

LOREAL PARIS – Infaillible

Ambalajı içerisindeki özel süngeri ve aynası sayesinde kolay kullanım imkanı sunar. özel yapısı sayesinde maske etkisi yaratmadan kusursuz bir cilt sağlar. Yorgunluk belirtilerini gizleyerek cildi pürüzsüzleştirir. İpek mat bir doku yaratırken cilde doğal bir ışıltı katar. Cildin parlamasını engeller ve uzun süre kalıcı etkiye sahiptir. 3 farklı renk tonu vardır.

(NOT: Tanıtımlar markanın sitesinde bulunan bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu