Dudak Ürünleri

Klasik Ruj Markaları-

Bazı kadınlar ekstra özellikleri olmayan klasik ürünlerden vazgeçemezler. Klasik rujlar da bunlardan biri. Bu klasik ruj markaları arasından hangi ruja ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz.

GOLDEN ROSE- Golden Rose Lipstick

Klasik ve şık tasarımlı ürün 77 renk seçeneğine sahiptir. Yumuşak ve parlak bir yapıya sahiptir. E vitamini bakımından oldukça zengindir. Dağılmaz ve gün boyu kalıcıdır.

İçeriğinde bulunan E vitaminiyle çevresel faktörlere karşı korur. Aynı zamanda yaşlanmayı geciktirir ve hücre yenilemesine yardımcı olur.

ALIX AVIEN – MaxiLip Lipstick

Yoğun nem verme özelliği sayesinde dudakların nem dengesini korur ve dudaklara %60 daha fazla nem kazandırarak nemli kalmasını sağlar. Özel yapısı ile sık kullanımlarda dudaklara dolgunluk verirken dudak çizgilerinde azalma sağlar. 28 farklı renk çeşidi bulunur.

FLORMAR – Revolution Perfect Lipstick

Dudaklara parlak ve kusursuz bir görünüm kazandırır. Kolay uygulanır ve besleyici yapısı sayesinde dudakların hassas yapısını korur. 16 farklı renk çeşidi vardır.

FLORMAR – Creme Lipstick

Yumuşacık ve nemli dudaklar için ideal bir seçimdir. İçeriğindeki besleyici yağlarla dudakları nemlendirir ve makyaj için kusursuz bir dokunuş yapar. 5 farklı renk çeşidi vardır.

PASTEL – Lipstick

51 farklı renk seçeneğine sahip olan ruj serisi paraben içermez. Yüksek örtücülüğü ile pürüzsüz bir dudak makyajı sağlar.

PASTEL – Nude Ruj

İnce ve hafif yapısı sayesinde kolay sürülebilir, içeriğindeki özel etkileriyle dudakları nemlendirir, parlak ve kusursuz bir görünüm sağlar. 11 renk çeşidi vardır.

(NOT: Tanıtımların tümü markaların sitelerinde bulunan bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu