Göz Ürünleri

Kaş Maskarası Markaları

Kaşları şekillendirmek ve belirginleştirmek için kullanılan kaş maskaraları özenli seçilmelidir. Kaş maskaraları arasından hangisini seçeceğinize bu yazı ile karar verebilirsiniz Siz de bu kaş maskarası markaları arasından size uygun olanı seçin ve kullanmaya başlayın.

GOLDEN ROSE- Brow Color Tinted Eyebrow Mascara

7 farklı renk seçeneğine sahip olan ürün kaşların arasına uygulanarak boşlukları doldurur. Kaşları belirginleştirip doğal bir görünüm verir. Kısa sürede kuruma özelliğine sahiptir ve gün içinde dökülme yapmaz.

GOLDEN ROSE- Brow Styling Gel

Kaşlara ıslak bir görünüm vermez ve yapışma yapmaz. Kaşları şekillendirir ve sabitler. Gün boyu kalıcıdır. Tüm kaş renklerine uygulanabilir.

GOLDEN ROSE- Longstay Liquid Browliner

4 farklı renk seçeneği olan ürün mat görünümlü bir formüle sahiptir. Özel fırça ucuyla istenilen sonucu verir. Doğal bir görünüm için son olarak fırçayla taranmalıdır. Suya dayanıklı olmasının yanı sıra 12 saat kalıcı bir üründür.

FLORMAR – Tinted Eyebrow Mascara

Kremsi yapısı ile kaşlar kolay bir şekilde belirginleştirir. Özel tasarımlı koni uçlu fırçası sayesinde kaşlara doğal şekil verilmesini sağlar. 4 farklı renk tonuna sahiptir.

PASTEL – Eyebrow Mascara

Kremsi jel formülü sayesinde kolay uygulanır ve kaşlara istenilen dolgunluğu kazandırır. Kaşların sabitlenmesini ve kusursuz görünüm sağlar. İçeriğindeki panthenol kaşları besler. 3 farklı renk çeşidi vardır.

 (NOT: Tüm tanıtımlar sitelerdeki bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Kullandigim kalem cok fazla akıyor. Akmayan ve fazla dağılmayan bi kalem önerebilir misiniz?

    1. Daha önce iyi bir markanın ürününde aynı şeyi yaşamıştım. NOTE marka ürünlerin bir çoğunu denedim. Kalemleri hakkında bir fikrim yok ama diğer ürünleri çok iyi. Flormar’ın bu içerikte gördüğünüz mavisini kullandım. Memnun kaldım. Golden Rose da önerebileceğim markalardan. Pastel kalemlerinin de iyi olduğunu duymuştum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu