Göz Ürünleri

Kaş Kalemi Markaları

Kaşlardaki boşlukları dolduran kaş kalemlerinin seçimi oldukça önemlidir. Bu yazı ihtiyacınız olan kaş kalemini bulmanız için size yol gösterecektir. Siz de bu kaş kalemi markaları arasından ihtiyacınız olanı seçin ve kaşlarınızdaki boşlukları doldurun.

NOTE- Eyebrow Pencil

Siyah, kahverengi ve açık kahverengi olmak üzere üç ayrı rengi vardır. Pudralı, mat ve kadifemsi bir yapıya sahip olduğundan kaş diplerini kolaylıkla doldurur. Pratik bir uygulama sonunda kaşları doğal bir görünüme kavuşturur.

Bu markanın ürün dermatolojik testlerden geçmiştir. Gün boyu kalıcıdır. Kaşları şekillendirir ve istendiği ölçüde belirginlik sağlar. Serin bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Açıldıktan sonra 24 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

FLORMAR – Eyebrow Pencil

Kaşlara yoğun bir renk vererek doğal bir görünüm sağlar. Kapağındaki fırçasıyla kaşları şekillendirerek muhteşem sonuçlar elde edilir. Kaş kaleminin içeriğinde bulunan bitkisel yağlar cildin nemlenmesini sağlarken yaşlanmayı geciktirici etkiye de sahiptir. 5 farklı renk tonuna sahiptir.

FLORMAR – Eyebrow Liner

Su bazlı formüle, ince ve yumuşak uca sahip olduğu için kolay uygulama imkanı sunar. Suya dayanıklı olduğu için uzun süre kalıcılık sağlar. Likit yapısı sayesinde kaş şekillendirmek oldukça kolaydır. 5 farklı renk çeşidi bulunur.

PASTEL – Eyebrow Pencil

Kaşları belirginleştirirken canlandırır ve kusursuz bir kaş görünümü sağlar. 2 farklı renk tonu bulunur.

GOLDEN ROSE – Eyebrow Pencil

Kaşların doğal yapısını bozmadan şekillendirir ve belirginleştirir. 3 farklı renk seçeneği vardır. Ambalajındaki fırçası sayesinde kolay kullanım sağlar.

GOLDEN ROSE – Dream Eyebrow Pencil

9 farklı renk çeşidine sahip olan kalem kaşların doğal renk ve yapısını bozmadan belirginleştirir. Üründe bulunan fırça sayesinde kaşlar kolaylıkla şekillendirilir.

GOLDEN ROSE –  Longstay Precise Browliner

Asansörlü özel tasarımı sayesinde kolay kullanım imkanı sağlayan kaş kaleminin 7 farklı renk çeşidi bulunur. İnce ucu sayesinde kaşlara doğal bir şekilde belirginlik kazandırır ve suya dayanıklı formülüyle uzun süre kalıcılık sağlar. Kalemin üzerindeki fırça ise kullanımda pratiklik kazandırmış ve kaşların şekillendirilmesi için yardımcıdır.

(NOT: Tanıtımların tamamı markaların sitelerinde bulunan açıklamalardan derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu