Göz Ürünleri

Kaş Farı Markaları

Kaşlardaki boşlukları dolduran kaş farı da diğer ürünler gibi doğru seçilmelidir. Hangi markanın kaş farına ihtiyacınız olduğunu bu kaş farı markaları ile bulabilirsiniz.

GOLDEN ROSE- Eyebrow Styling Kit

3 ayrı palet seçeneği olan ürün kaşları şekillendirir ve belirginleştirir. Aynı zamanda seyrek görüntüyü yok eder. Çift uçlu bir aplikatör, cımbız, sabitleyici wax ve 2 renk kaş farı içerir.

Kaşlar cımbız ile temizlenir. Sonra fırçanın ucuyla taranır. Kesik ucuyla kaşlar şekillendirir ve sabitlenir. Aynı uç kullanılarak kaşlar pudrayla renklendirilir. Doğal bir görünüm için son olarak fırçalı uçla kaşlar taranır.

FLORMAR – Eyebrow Shadow

Islak veya kuru kullanım ile yumuşak yapıya sahip kaş farı kaşlara istenilen doğallıkta şekil verebilir. 4 farklı renk tonuna sahiptir.

FLORMAR – Eyebrow Design Kit

İçerisindeki jojoba yağı ve ipeksi yapısı sayesinde kolay sürülebilir olmasının yanı sıra besleyici özelliği vardır. Doğal pudra yapısı ile kaşları renklendirir, yoğunlaştırır, sabitler. Kolay kullanım için ambalaj içerisinde fırça ve cımbız da bulunur. 3 farklı tonun oluşturduğu çeşidi bulunur.

PASTEL – Eyebrow Duo Set

3 farklı renk tonunda set bulunur. Özel fırçasıyla kolay uygulama imkanı sunar ve kaşları sabitlerken kalıcı bir kaş makyajı sağlar.

GOLDEN ROSE – Eyebrow Powder

Kaşların doğallığını koruyarak şekillenmesini sağlayan kaş farının 7 farklı renk tonu bulunur. Farın yanında bulunan aplikatörü ise farın kullanımını kolaylaştırır.

(NOT: Tam tanıtımlar markaların açıklamalarından derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu