Ten Ürünleri

Kapatıcı Markaları

Kapatıcılar cilt kusurlarını en aza indiren ürünlerdir. Bu yazı, kapatıcı markaları arasından size en uygun olan kapatıcıyı bulmanıza yardımcı olacaktır.

NOTE – BB Concealer

Göz çevresini aydınlatan bu ürünün 3 ayrı tonu bulunur. Doğal bir görünüm sağlar. Nemlendirici ve besleyici özelliğe sahiptir.

Buğday özü ve E vitamini içerir. İçerisi sayesinde göz çevresini koruma altına alır. Aynı zamanda içeriğinde bulunan üzüm ve turunç kabuğu özleri göz çevresinde oluşan cit lekelerinin görünümünü azaltır. Bunların yanı sıra Ayçiçek yağı ile renk eşitsizliklerini düzenler.

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Bu markanın ürününde SPF15 koruma faktörü bulunur. Böylelikle güneşin zararlı ışınlarına karşı göz çevresini korur. Paraben içermez ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Açıldıktan sonra 12 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

NOTE – Mineral Concealer

3 ayrı tonu olan ürün, minerallerle zenginleştirilmiş özel bir yapıya sahiptir. Renk eşitsizliklerini ve yaşlılığın izlerini giderir. Aynı zamanda hassas olan göz çevresine ihtiyaç duyduğu bakımı yapar.

Kalsiyum, manganez, çinko ve magnezyum açısından zengin Coral Seaweed sayesinde göz çevresinin canlı görünmesini sağlar.

Kalsiyum bulunması demir ve vitamin metabolizmasına katkıda bulunur. Cildin mat görünmesini engeller.  Manganezin bulunması B1, B3 ve C vitaminlerinin metabolizmasını ekinleştirir. Ciltte rahatlatıcı bir etki bırakır.

İçeriğinde E vitamini, göz çevresinin çevresel faktörlerden alacağı zararı en aza indirir. Yüksek kapatıcılığı ile renk eşitsizliklerini giderirken aydınlık bir görünüm sağlar.

Bu markanın ürünü paraben ve alkol içermez. Dermatolojik testlerden geçmiştir. Tüm cilt tiplerine uygun bir üründür. Açıldıktan sonra 12 saatlik bir kullanım süresine sahiptir.

NOTE- Ultra Coverage Concealer (Ultra Kapsüllü Kapatıcı)

4 ayrı tonu olan ürün göz altlarını nemlendiren, kremsi bir yapısı vardır. Eşit dağılım sağlayan homojen bir formüle sahiptir.

Yüksek nem tutucu özelliğe sahip bir üründür. Morluk ve lekeleri kapatır. Yüz gölgelendirmeleri için en doğru tercihlerde biridir. Kalemtıraş kullanmaya gerek duyulmaz.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Açıldıktan sonra 12 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

FLORMAR – Dark Circle HD Concealer

Ciltteki renk eşitsizliklerini dengeler, yorgunluk belirtilerini gizler ve kusurlu bölgeleri saklayarak cildi pürüzsüz bir hale getirir. İçeriğindeki doğal yağlar kapatıcılığın yanı sıra cildi nemlendirir ve besler. 4 farklı renk tonuna sahip olan kapatıcının yumuşak yapısı gereği uygulaması kolaydır.

FLORMAR – Full Coverage Concealer

Özellikle göz ve çevresinde kusursuz bir makyaj için pürüzsüz bir cilt oluşumunu sağlar. Yumuşak ve kadifemsi yapısıyla daha güzel bir göz makyajına yardımcı olur. 4 farklı renk tonu bulunur.

PASTEL – Magic Touch Coverstick Highlighter

İki katlı ambalajı sayesinde aydınlatıcı ve kapatıcı bir arada bulunur. Göz altı morluğu ve halkaları gizler ve kapatır. Makyaj öncesi kullanımında göz makyajının kalıcılığını arttırır. Aydınlatıcı ise ekstra ışıltı sağlar. 2 farklı renk tonu vardır.

(NOT: Tanıtımlar markaların sitelerindeki açıklamalardan derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu