Dudak Ürünleri

Kalıcı Ruj Markaları

Rujlar her zaman en vazgeçilmez kozmetik ürünüdür. Hiç makyaj yapmadan bir tek rujla evden çıkan kadınların sayısı oldukça fazladır.

Kadınların hepsi sürdükleri rujda kalıcılık bekler. Gün boyu dudakların aynı canlı rengini korumasını ister. Bu yazı, kalıcı ruj markaları arasından, hangi markanın kalıcı rujuna ihtiyacınız olduğunu bulmanıza yardım edecek.

NOTE- Long Wearing Lipsick

İçeriğinde Makadamya yağı ve Shea yağı olan ürünün 18 renk seçeneği bulunur. Kusursuz bir görünüm kazandırır. İçinde bulunan yağlarla dudakları koruma altına alır. Uzun süre parlaklığını ve rengini koruyan bir üründür.

Makadamya yağı, palmitoleic asidi dengeler ve dudakları çatlamalara karşı korur. Yoğun nem verir.

Shea yağı, deri çatlamasını önleyen A ve D vitaminlerini içerir. Dudakları çevresel faktörlere karşı korur. Hücre yenilemesine yardımcı olur Yoğun nem verir ve çatlamaları tedavi eder. Karite yağı olarak da bilinir. Çok iyi nemlendirici ve besleyici özelliğe sahiptir.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik olarak test edilmiştir. Tek uygulamada maksimum sonuç verir. Açıldıktan sonra 18 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

NOTE – Rich Color Lipstick

24 renk seçeneğine sahip ürünün içinde argan yağı ve kakao yağı bulur. Dudak kenarlarındaki ince çizgileri azaltır. Pürüzsüz bir görünüm sağlar. İçeriğindeki kakao yağı ve argan yağı yardımıyla dudakları koruma altına alır. Yoğun renk verir.

Argan yağı, yoğun E vitamini içerir. Dudakları nemlendirirken bir yandan da hücre yenilemesine yardımcı olur. Dudakları çevresel faktörlere karşı korur. Pürüzsüz, yumuşak ve ipeksi dudaklar ortaya çıkarır.

Kakao yağı, hızlı emilime sahiptir ve yoğun nemlendirme özelliği vardır. Çatlayan ve kuruyan dudakları besler ve bu durumlara büyük ölçüde engel olur.

Bu markanın ürün paraben içermez. Dermatolojik testlerden geçmiştir. Gün boyu kalıcıdır. Açıldıktan sonra 18 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

PASTEL – Daylong Lipcolor Kissproof

25 farklı renk çeşidine sahip olan üstün kalıcılık etkisine sahip olan rujlar aynı zamanda iz bırakmaz ve canlılığını kaybetmez.

FLORMAR – Long Wearing Lipstick

Uzun süre kalıcı bir yapısı vardır. Kayısı çekirdeği yağı, shea yağı, mango yağı ve kakao yağlarını barındırdığı içeriği sayesinde narin dudak yapısını kuruluğa karşı korur, nemlendirir ve besler. Kremsi yapısı sayesinde dudakları rahat hissettirir. 38 farklı renk seçeneği bulunur. 

(NOT: Tüm tanıtımlarda markaların sitelerinden alınan bilgiler derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu