Dudak Ürünleri

Kalem Ruj Markaları

Kullandığınız ürünün ne olduğundan çok içinde ne olduğu önemlidir. Bu sebeple ürünler incelenmeden bir seçim yapılmamalıdır. Bu yazı, kalem ruj markaları arasından hangi ruja ihtiyacınız olduğunu bulmanıza yardımcı olacak.

GOLDEN ROSE- Sheer Shine Stylo Lipstick

32 renk seçeneğine sahip olan kalem ruj yumuşak, ince ve parlak bir yapıya sahiptir. İçeriğinde argan yağı ve E vitamini bulunur. Dudakları nemlendirmekle kalmaz aynı zamanda besler ve çevresel faktörlere karşı korur.

SPF25 koruma faktörü ile dudakları güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.

GOLDEN ROSE- Matte Lipstick Crayon

Kadifemsi, yumuşak, mat ve yoğun bir formüle sahiptir. 24 ayrı renk seçeneği bulunur. İçeriğinde bulunan E vitamini ile dudakları esler, kurumasını önler ve çevresel faktörlere karşı korur.

Bu markanın ürünü paraben içermez. Dermatolojik testten geçmiştir. Her makyaja ve her cilt tipine uygundur.

ALIX AVIEN – Chubby Lipstick

Kalem şeklinde yapıya sahip olan rujun 11 farklı renk çeşidi bulunur. İçeriğinde avokado yağı, rengin parlaklığını koruyan camauba balmumu bulunur. Dudağı nemlendirir ve bakımını sağlar. Dudaktaki çizgi oluşumu engeller ve kapatır.

FLORMAR – Oversize Pencil Lipstick

Büyük boy kalem ruj kremsi yapısı ile kolayca sürülebilir. E vitamini ve karite yağı ile zengin bir içeriğe sahiptir. 5 farklı renk çeşidine sahiptir.

FLORMAR – Tropical Lipstick

Ekstra nemlendirici özelliği bulunan ruj dudakların nem dengesini korur. Parlak ve ipeksi bir görünüm sağlar. Uzun süre  kalıcı olmasının yanı sıra hoş bir kokuya sahiptir. 6 farklı renk çeşidi vardır.

FLORMAR – Prime’n Lips

Tek seferde yoğun renkleri ile 8 saate yakın kalıcılık sağlar. Hindistan cevizi yağı, monoi ve Tahiti yağlarını barındıran içeriği ile dudakları uzun süre nemlendirir ve bakım yaparak dudakları korur.  23 farklı renk çeşidi bulunur.

FLORMAR – Delicious Lipstick Stylo

E vitamini, shea yağı ve orkide kompleksi içermesi sayesinde dudağın ihtiyacı olan nem dengesini korur. Mat veya parlak olmak üzere toplamda 12 farklı renk şeçeneği bulunur. SPF 15 koruma faktörüyle dudakları zararlı güneş ışınlarından korur.

FLORMAR – Twist Up Lipstick

Geliştirilmiş kapatıcılık sağlayan formülü ve yumuşak dokusu ile kolay bir şekilde sürülebilir. Asansörlü mekanizması sayesinde pratik bir kullanımı vardır. Parlak ve mat olmak üzere 12 farklı yoğunlukta renk çeşidi bulunur.

FLORMAR – Deluxe Cashmere Lipstick Stylo

Kadifemsi yarı mat etkisiyle hem doğal hem de gösterişli makyajlarda kullanılabilir. İçerdiği özel antioksidanlar ile zenginleştirilmiş yapısı dudakların nem dengesini korur ve dudakları besler. 10 farklı renk çeşidi bulunur.

FLORMAR – Deluxe Shine Gloss Lipstick

Dudaklarda can alıcı parlaklık sağlarken yağlı bir his bırakmadan ıslak bir görünüm yaratır. Dudakların hassas yapısını dış etmenlere karşı korur. 16 farklı renk çeşidi bulunmaktadır.

NOTE- Creamy Lipstick

8 farklı renk seçeneği bulunur. Dudakların kuruyup çatlamasına engel olur. Tek uygulamada yoğun renk verir. Kalıcılığını uzun süre koruyan bir üründür. Nemlendirici formülüyle canlı bir görünüm sağlar.

Bu markanın ürünü paraben, alkol, parfüm ve petrolatum içermez. Açıldıktan sonra 18 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

(NOT: Tanıtımlar markaların sitelerinde yayınlanan bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu