Ten Ürünleri

Kalem Kapatıcı Markaları

Pratik kullanımı ve kolay taşınabilir ambalajıyla, rötuşlanmak istenen makyaj için ideal bir üründür. Kısa sürede cilt kusurlarını, kırmızı lekeleri, ve özellikle göz çevresindeki morlukları gizler. Size en uygun olan ürünü kalem kapatıcı markaları arasından bulabilirsiniz.

GOLDEN ROSE- Concealer & Corrector Crayon

Kolay uygulanır ve ciltteki tüm kusurları kapatır. 7 renk seçeneğine sahiptir. Göz altı morluklarını ve lekeleri kapatır, uygulanan bölgeyi aydınlatır.İçerdiği E vitamini ile cildi besler ve yaşlanmayı geciktirir.

Göz altına, burun çevresine ve lekelerin üzerine uygulanır. Fırça veya parmaklarla dağıtılır.

FLORMAR – Radiant Touch Brush Concealer

Hem aydınlatıcı hem kapatıcı özelliğine sahiptir. Kusurları kapatır ve cilt dengesizliklerini eşitler. İnce çizgileri ve kırışıklıkları gizlerken cilde canlı ve doğal bir görünüm sağlar. Özel ambalajı sayesinde aşırı kullanımı engeller, her zaman yeterli ve doğru miktarda ürün kullanımına yardımcı olur. 5 farklı ton çeşidi vardır.

LOREAL PARIS – True Match Kapatıcı

Cilt kusurlarını ve özellikle göz çevresindeki yorgunluk belirtilerini gizler. İçeriğindeki C vitamini ile cildi besler ve canlandırır. Ambalajındaki özel aplikatörü ile kullanımı kolaylaştırır.

LOREAL PARIS – Lumi Magique

Likit yapısı ile cilde canlılık katar ve doğal bir aydınlık görünüm kazandırır. Aydınlatıcı özelliğinin yanı sıra cilt ve göz çevresi kusurlarını gizler.

(NOT: Tanıtımların tamamı markaların sitelerinde bulunan

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu