Göz Ürünleri

Kalem Eyeliner Markaları

Eyeliner en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Bu yazı hangi markanın ürününü tercih edeceğinizi bulmanıza yardımcı olacaktır. Siz de eyeliner markaları arasından hangi ürünü kullanacağınızı seçin ve kullandığınız üründe değişiklik yapın.

NOTE – Precision Eyeliner

Keçe uçlu özel bir tasarımı vardır. Kusursuz bir uygulama sağlar. Tek uygulamada yoğun siyah bir sonuç alınır. Keskin hatlar sağlayan ve çabuk kuruyan bir üründür. Aynı zamanda suya dayanıklıdır.

Bu markanın ürünü paraben ve parfüm içermez. Dermatolojik testlerden geçmiştir. Tüm cilt tiplerine uygundur.

GOLDEN ROSE- Precision Eyeliner

Kusursuz bir uygulama sağlayan ince uca ve 4 renk seçeneğine sahiptir. Suya dayanıklı formülüyle uzun süre kalıcılığını korur.

GOLDEN ROSE- Longstay Kajal Eyeliner

12 saate kadar kalıcılığın korur. Dağılma ve bulaşma yapmaz. İçeriğinde A, C vitaminleri, zeytinyağı esteri, çeşitli nemlendiriciler ve vitaminler bulunur. Oftalmolojik testten geçmiştir.

Göz pınarının kenarından başlayarak alt ve üst kapağın kirpik çizgisi boyunca  uygulanır. Hassas gözler için de uygundur.

GOLDEN ROSE- Dream Eyes Eyeliner

25 renk seçeneğine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Waterproof Eyeliner Longwear&Soft Ultra Black

Suya dayanıklı bir formüle sahiptir. Yoğun siyah bir görünüm verir.

GOLDEN ROSE- Eyeliner Pencil

18 renk seçeneğine sahiptir.

GOLDEN ROSE- True Kohl Eyeliner

Daha yoğun ve derin bakışlar sağlar. İki renk seçeneğine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Waterproof Eyeliner

Kalemtraş gerektirmeyen asansörlü kalem 9 renk seçeneğine sahiptir. Yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm verir. Suya karşı dayanıklıdır. Dermatolojik testten geçmiştir.

ALIX AVIEN – Eyeliner Pen

Kolay kavrama alanına sahip kalem eyeliner şekli ile rahat bir kullanım sağlamaktadır. Kolay uygulama sağlayan yumuşak ucu ile gözlerde istenilen kalınlıkta ve doğal görünümle belirginlik sağlar. Hassas ciltlere uyumlu yapıya sahiptir. Suya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Gün boyu kalıcı etkisi vardır.

FLORMAR – Miracle Pen Slim Touch

Göz kalemi şeklindeki yapısı sayesinde kolay uygulama sağlar. Yoğun renk verme ve sürüldüğü anda kuruma özelliğine sahiptir. Dayanıklı bir yapısı olduğu için kalıcılığı yüksektir ve akmaz. 6 farklı renk çeşidine sahiptir.

FLORMAR – Eyeliner Pen

Pratik ambalajı ve özel ucu sayesinde kolay kullanıma sahip olan eyeliner sahip olduğu pigmenti ile yoğun siyahlık sağlayabiliyor.

FLORMAR – Smoky Eyes Carbon Waterproof Eyeliner

Yoğun ve suya dayanıklı yapısı ile kalıcılık etkisi vardır. Buğulu makyajı kolaylaştırır.

FLORMAR – Khol Kajal Smoky Eyes Effect

Çarpıcı renkler ile göz hatlarını belirginleştirir. İçeriğindeki jojoba ve E vitamini sayesinde cildi yaşlanmaya karşı korur.

FLORMAR – Style Matic Eyeliner

Asansörlü yapısı sayesinde kolay kullanım sağlamaktadır. Yumuşak yapısı ile kolay uygulanır. Yoğun renk verme özelliği ile gözleri belirginleştirmede etkilidir. Suya dayanıklı yapısı sayesinde kalıcılığı yüksektir ve bozulmaz. 10 farklı renk çeşidine sahiptir.

FLORMAR – XL Eyeliner Pen Black

Keçe uçlu ve kalem şeklindeki yapısı ile kullanımı kolaydır. Yoğun rengi ve kalıcı yapısı sayesinde gözleri belirginleştirmede oldukça etkilidir.

PASTEL – Fast and Easy Automatic Longlasting Waterproof Eye Pencil

Asansörlü otomatik çevirme mekanizması sayesinde kolay kullanım imkanı sunar ve şık ambalajı ile tercih edilir. Özel yapısı, etkili formülü ve kajal özelliği ile ekstra yoğun renk verir ve suya dayanıklı olduğu için ter, nem veya gözyaşından etkilenmez. 3 farklı renk çeşidi vardır.

PASTEL – Profashion Artliner Pen

Keçe uçlu kaelm tasarımıyla kolay uygulanır. Suya dayanıklı özelliği ile ter, nem , gözyaşı veya su durumlarından etkilenmez, bozulmaz, dağılmaz veya bulaşmaz.  Yoğun yapısı sayesinde simsiyah ve kusursuz bir görünüm sağlar.

PASTEL – Profashion Liquid Eyeliner

Özel kıl fırçası sayesinde uygulaması oldukça kolay olup yoğun renk içeren jel yapısı ile tek sürüşte bile kusursuz bir görünüm sağlar.

(NOT: Tanıtımlar markaların açıklamalarından derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu