Gündem

İstanbul’da Hasar Tespit Edilen Merkez Kapatıldı

Geçtiğimiz günlerde Silivri açıklarında gerçekleşen depremde hasar tespiti yapıldı.

Deprem sonrası başlatılan çalışmalar sonucunda Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları’nın Duygu Durum Bozuklukları Merkezi’nde hasar tespit edildi. Bina acilen başka bir binada hizmet vermek üzere boşaltıldı.

Hasarlı olduğu tespit edilen Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Duygu Durum Bozuklukları Merkezi kapatıldı. Marmara Denizi Silivri açıklarında gerçekleşen 5,8 büyüklüğündeki deprem pek çok binaya hasar verdi. Bu sebeple hasar tespit çalışmaları hala devam ediyor. Pek çok okul, kamu binası ve hastanede araştırma yapıldı.

Araştırmalar sonucu hasar tespit edilen Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Duygu Durum Bozuklukları Merkezi artık başka bir binada hizmet verecek. Merkez, Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinin başka bir binasında hizmete devam edecek.

DT Haber

DT Haber | Hemşirelik ve sağlık ile ilgili haber, makale vb. içerik üreticisi. Paylaşmak istediğiniz bilgileri daginiktopuzcom@gmail.com adresine veya https://www.facebook.com/hemsirelerkulubu/ gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu