Göz Ürünleri

Hacim Veren Maskara Markaları

Güzel bir makyajın en önemli noktası etkileyici bakışlardır. Etkileyici bakışlar için ihtiyacımız olan dolgun kirpikler volume maskara ile sağlanır. Bu yazıda besleyici ve dolgunluk sağlama özellikleri olan hacim veren maskara markaları (volume maskaralar) arasından size uygun olanı bulacaksınız.

NOTE – Ultra Volume Mascara

İçeriğinde bulunan E vitamini ve tatlı badem yağı kirpik diplerini besler ve kirpiklerin uzamasına yardımcı olur. Kirpikleri dolgun ve etkileyici gösteren özel bir fırçası vardır.

E vitamini, bilinen en güçlü antioksidan olması dolayısıyla kirpiklerin korunmasına yardımcı olur.

Tatlı badem yağı hem mineraller hem de E vitamini açısından oldukça zengindir. Antioksidan özelliğinden dolayı yaşlanmayı geciktirir. Kirpiklerin nemlenmesini, canlanmasını ve esnek bir görünüm kazanmasını sağlar. HEr türlü göz hassasiyetini azaltır.

Bu markanın ürünü topaklanmayan bir yapıya sahiptir. Dermatolojik testlerden geçmiştir ve paraben içermez. Daha hacimli kirpikler sağlar. Ekstra kıvırma özelliği vardır. Açıldıktan sonra 6 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Lash Plumping Mascara

Kirpiklere ekstra hacim kazandırır. Ekstra büyük bir fırçaya sahiptir. Kirpiklerin birbirlerine yapışmasını engeller ve topaklanma yapmaz. Gün boyu kalıcıdır.

GOLDEN ROSE- Essential

5 ayrı model seçeneğine sahiptir. Kirpiklerin yoğun ve dolgun görünmesini sağlar. Kirpikleri dipten uca tek tek kaplar ve gün boyu kalıcıdır. Makyaj temizleyiciyle kolayca çıkarılır.

1- Essential Full Volume & Length Intense: Yoğun siyah renk sağlar.

2- Essential High Definition Lift Up & Great Volume Mascara: Esnek fırçasıyla dolgunluk verir.

3- Essential Great Curl & Volume Mascara: Kirpikleri kıvırıp kaldırır.

4– Essential Blue Volume Mascara: Mavi kremsi formülüyle kirpikleri yapıştırmadan mavi bir görünüm verir.

5- Essential Waterproof Mascara: Suya ve neme dayanıklıdır

GOLDEN ROSE- Definitive Volume & Length Mascara

Kolayca uygulanabilen esnek fırçasıyla dolgun, uzun ve yoğun kirpikler ortaya çıkarır. Maksimum sonuç verir.

GOLDEN ROSE- Sexy Black Mascara

Kirpiklere boyut katar, maksimum dolgunluk ve yoğunluk verir. Kirpikleri birbirine yapıştırmaz  ve yoğun siyah renk verir.

GOLDEN ROSE- Volume

1- Instant Full Volume Cat Walk Mascara: Yoğun siyahlık ve maksimum hacim verir.

2-  Defined Lashes Maxim Eyes Mascara: Kirpikleri ve gözleri belirginleştirir. Tüm kirpikleri baştan sona boyar. Hacimli ve kıvrımlı kirpikler ortaya çıkarır.

3-  Mega Volume & Length City Style Mascara: Dolgunluk, uzunluk ve yoğun siyahlık sağlar. Kısa tarafı kirppikleri te tek tarar ve maksimum düzeyda ayırır. Uzun tarafı ise hacim ve uzunluk kazandırır.

4- Volume & Define Miracle Lash Ultra Black Mascara: Gün boyu kalıcıdır. Dolgun ve uzun bir görünüm sağlar.

5- Infinity Lash Volume & Length Mascara: Gün boyu uzun ve kıvrık bir görünüm verir.

GOLDEN ROSE- Wonder Lash Mascara 12x Volume & Lash Lift

Kirpiklere 12 kata kadar hacim kazandırır ve kirpikleri dipten uca kaplar. İçeriğindeki provitamin B5 ile kirpikleri besler, güçlenmesini sağlar.

GOLDEN ROSE- Perfect Lashes

7 seçeneğe sahiptir. Kirpiklerin dolgun ve daha kıvrık görünmesini sağlar.

1- Perfect Lashes Ultra Volume X4 Mascara: Kirpiklere 4 kata kadar hacim kazandırır. Ağırlık hissi yaratmaz ve kirpikleri tek tek ayırır. Dolgun ve uzun bir görünüm verir.

2- Perfect Lashes Great Waterproof Mascara: Suya ve neme karşı dayanıklıdır.

3- Perfect Lashes Deep Black Volume Mascara: Kirpiklerin ekstra siyah olmasını sağlar ve belirginleştirir.

4- Perfect Lashes Super Volume & Lengthening Mascara: Kirlikleri dolgun, biçimli ve uzun gösterir.

5- Multivitamin transparent Mascara: Kirliklere doğal bir parlaklık verir. İçeriğinde Provitmain B5, A ve E vitaminleri bulunur. Kirpikleri koruyup besler.

6- Blue Mascara: Gün boyu kalıcılığını korur ve mavi bir görünüm sağlar.

ALIX AVIEN – Sexy Black Mascara

Kullanışlı fırçası ile en ufak kirpiklere kadar maskaranın eşit yayılmasını sağlar. Uzun ve dolgun kirpikler sağlar. Ambalajı da ilgi çekicidir.

ALIX AVIEN – Catwalk Mascara

Plastik fırçası ile kirpiklerin tamamını kavrar ve belirginleşmesini sağlar.

ALIX AVIEN – Volumatic Mascara

Özel fırçası ile maksimum dolgunluk verir. Kirpikleri film tabakası gibi kaplamasının yanı sıra en küçük kirpiklere dahi belirginlik sağlar. 2 farklı renk çeşidi bulunur. İçeriğinde bulundurduğu lecitin kirpikleri besler.

ALIX AVIEN – Zoom Mascara

Fırçasında taşıyıcı toplar bulundurur ve bu sayede maskarayı kirpik diplerinden ucuna kadar eşit bir şekilde taşır ve yayılmasını sağlar. Kirpiklerin çok daha uzun ve çok daha hacimli olmasını sağlar.

ALIX AVIEN – Extreme Mascara

Büyük ve plastik fırçanın bir arada bulunmuş olduğu maskara kirpiklerde dolgunluk sağlar.

FLORMAR – High Performance Rotating Volume Mascara

Çift yöne dönebilen pille çalışan hareketli fırçası ile kirpiklere hem hacim hem uzunluk verir. Kirpiklere mükemmel bir belirginlik katar. İçeriğindeki zeytinyağı sayesinde kirpikleri besler. Nemli, sağlıklı ve beslenmiş bir görünüm sağlar.

FLORMAR – Maxxl Volume Lash Mascara

Silikon fırçası ekstra yoğun görünüm sağlar. Yüksek bir performansla kirpikleri şekillendirir ve içerdiği zeytinyağı sayesinde kirpikleri besler ve kirpiklerin kurumasını engeller.

FLORMAR – Spider Lash Volume Mascara

İçerdiği fiberler sayesinde kirpikleri tek tek sarar, şekil almakta zorlanan kirpiklere bu şekilde yoğun hacim sağlar ve ekstra dolgunluk kazandırır. Zeytinyağlı içeriği kirpiklerin nemli kalmasını sağlayarak kirpikleri kurumaktan kurtarır.

FLORMAR – Too Volume Mascara

Özel formülü ile kirpiklere yoğun hacim kazandırır. Kirpiklerin kurumasını önleyen içeriği ile aynı zamanda kirpikleri besler. 5 farklı renk seçeneğine sahiptir.

FLORMAR – Dramatic Volume Mascara

Kremsi yapısı sayesinde kolay uygulama imkanı sunar. özel fırçasıyla tüm kirpiklere ulaşılır ve hacimli bir görünüm sağlar.

FLORMAR – XL Twisting Volume & Curl Mascara Black

Kirpiklere hacim kazandırırken kirpiklerde rimel birikmesini, toplanmasını veya bulaşma sorunlarını önleyen özel bir fırçaya sahiptir. Kalıcı formülü ile yoğun ve dolgun bir görüntünün yanı sıra uzun süre etkisi görülür.

PASTEL – Profashion Multidimensional Volume Curl Mascara

Ergonomik fırçası sayesinde ultra hacim ve kıvrım sağlar. Dipten uca kirpikleri ayırır ve uzatır. 8 saat boyunca etkili olup bulaşma veya topaklanma yapmaz.

PASTEL – Big N Black Mascara

Hacim, kıvrıklık ve yoğun görünüm etkilerinin bir arada bulunduğu maskara her katta ekstra dolgun görünüm kazandırır.

PASTEL – Express Volume + Length Mascara

Geliştirilmiş özel formülü ile kirpikleri siyah yoğun bir tona boyar ve ekstra dolgunluk verir. Silikon fırçası en kısa ve en uzun kirpikler kolayca kavrar ve şekillendirir.

PASTEL – Dramatic Look Mascara 5X Volume

Özel kıl fırçası ve özel formülü sayesinde kirpiklerin daha gür, daha hacimli görünmesini sağlar. Her katta daha fazla yoğunluk verir ve dipten uca kusursuzca kaplar. Pratik ve hızlı kullanım imkanı tanır. 2 farklı renk çeşidi vardır.

PASTEL – Waterproof Volume Mascara Color

7 farklı renk çeşidine sahip olan rimel esnek özel silikon fırçası sayesinde kirpiklere dolgunluk ve hacim kazandırır. Suya dayanıklı özel yapısı sayesinde uzun süre dayanıklıdır.

(NOT: Tanıtımlar markaların açıklamalarından derlenerek oluşturulmuştur.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu