Göz Ürünleri

Göz Makyajı Bazı Markaları

Kusursuz ve kalıcı bir göz makyajı için makyaj öncesi uygulanan bazlar göz ve çevresini makyaja hazırlar. Bu yazı, göz makyajı bazı markaları arasından, doğru göz makyajı bazını seçmenize yardımcı olacaktır.

GOLDEN ROSE- Lash Primer

Maskaranın kalitesini arttıran ve kirpiklerin daha uzun görünmesini sağlayan bir üründür.  Kirpikleri besler ve güçlendirir. İçeriğinde E vitamini, Provitamin B5 ve çeşitli proteinler içerir.

Maskaradan hemen önce kirpiklere uygulanır. Tüm maskaralar için uygundur.

GOLDEN ROSE- Eyeshadow Primer

Göz makyajına geçmeden önce göz kapağına uygulanır. Farın göz kapağında birikmesini önler. Göz makyajının kalıcı olmasını sağlar ve farın rengine canlılık verir.

Pürüzsüz bir şekilde yayılır. 30 saniyede kuruyan bir formüle sahiptir.

FLORMAR – Volume Essentials Mascara

Her kirpiği dipten uca sararak kirpiklere hacim sağlar. Zeytinyağının nemlendirici etkisi ile kirpiklere sağlıklı, canlı ve parlak görünüm verir.

FLORMAR – Duo Mascara & Primer

Hem maskarayı hem de bazı bir ambalajda bulundurur. Zengin ve kremsi yapısı kirpikleri belirginleştirir. Kirpiklerin ilk önce baz ile daha sonra maskara ile dipten uca kaplanmasıyla kusursuz bir görünüm elde edilir.

FLORMAR – Ultimate Eyes Primer Mascara

Rimel uygulanmadan önce kirpiklerde bir temel oluşturur. Rimelin etkisini arttırmak için hafif ve şeffaf yapısı ile kirpikleri uzatır ve birbirinden ayırır. Rimelin oluşturacağı uzunluk ve hacim etkisini iki katına çıkarır. Özel içeriği sayesinde kirpikleri besler ve yapısını güçlendirir.

FLORMAR – Eye Perfection Primer

Göz makyajının pürüzsüz olabilmesi ve kalıcılığının artması için uygulanır. İçeriğindeki yosun özü cildin daha sıkı görünmesini sağlar. Kan dolaşımını hızlandıran meyve ve bitki gözleri bazın uygulandığı göz çevresini daha canlı ve sağlıklı gösterir. 4 farklı renk tonu bulunur.

FLORMAR –  Eyebrow Fixator Mascara

Kaşların şekil almasını ve kaş makyajının kalıcılığını sağlamak için uygulanır. Kaş farını ya da kaş maskarasını sabitler. İçerisindeki aloe vera, tatlı badem yağı ve panthenol sayesinde kaşlara bakım yapar ve şeffaf jel yapısı ile kaşa doğal bir görünüm sağlar. Dıştan içe doğru kolay uygulanması ile kaşların şeklinin bozulmamasını sağlar.

FLORMAR – Eyebrow Primer

Kaşların daha belirgin görünmesini sağlar. İçerisindeki jojoba yağı cildi yağlılık hissi bırakmadan nemlendirir ve canlı, bakımlı bir görünüm sağlar. Özel formülündeki papatya özü yatıştırıcı ve nemlendirici etkisiyle cildi korur ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

(NOT: Tüm tanıtımlar markaların açıklamalarından derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu