Göz Ürünleri

Göz Kalemi Markaları

Göz makyajının en önemli ürünlerinden biri de göz kalemidir. Nasıl bakışlara sahip olacağınız seçtiğiniz kaleme göre değişir. Bu yazı hangi markanın ürününe ihtiyacınız olduğunu bulmanıza yardımcı olacak. İşte sizin için derlediğimiz göz kalemi markaları hakkında küçük bilgiler.

ALIX AVIEN – Göz Kalemi

Etkili formülü ve kajal özelliği sayesinde gün boyu kalıcılık sağlayan kalem otomatik çevirme mekanizmasına ve 4 farklı renk çeşidine sahiptir.

FLORMAR – Ultra Eyeliner

Yumuşak yapılı göz kalemi yapısı sayesinde kolay bir kullanıma sahip olup 11 farklı renk çeşidi bulunur. İçerdiği özel polimerler sayesinde uzun süre kalıcılık etkisine sahiptir. Ter, nem veya gözyaşı gibi durumlar bile kalıcılığını etkilemez. İçeriğindeki jojoba yağı, E ve C vitaminleri sayesinde göz çevresi nemlendirilmiş ve beslenmiş olur. Bunların yanısıra antioksidan etkisi yaşlanmayı geciktirir.

PASTEL – Show by Pastel Eye Pencil

Birbirinden canlı renkleriyle güzellik katar. Yumuşak yapısı sayesinde kolay sürümü ve doygun görünümü ile kusursuz bir makyaj sağlar.

Yoğun Bakışlar

NOTE – Intense Look Eye Pencil

Kalemtıraş gerektirmeyen, asansörlü bir üründür. Kullanımı kolay olan bu ürün bir tek kullanımda sonuç verir. Gün boyu kalıcıdır. Suya dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Yoğun siyah renk verir. Dermatolojik testten geçmiştir. Normal kalemlere göre ömrü daha uzundur. Serin yerde muhafaza edilmelidir. Güneşli ortamda tutulmamalıdır. Bulaşmaz ve akmaz. Açıldıktan sonra 24 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Kohl Kajal Eye Pencil

Gözlere yoğunluk ve derinlik kazandırır.  Yumuşak bir dokuya sahiptir.

Dumanlı Gözler

NOTE – Smokey Eye Pencil

5 renk seçeneğine sahip olan bu ürün suya dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Arkasında hata silici bir aplikatörü vardır. Tek kullanımda büyük ölçüde örtücülük sağlar. Gözlere buğulu ve dumanlı bir görünüm verir.

Bu markanın ürünü dermatolojik testlerden geçmiştir. Serin ve güneşin olmadığı ortamlarda saklanmalıdır. Açıldıktan sonra 24 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Smoky Effect Eye Pencil

2 ayrı renk seçeneğine sahip olan ürün yumuşak bir uca sahiptir. Gözlerin iç kısımlarına da uygulanabilir. Arasında bulunan süngerli aplikatörüyle gölgeli bir görünüm oluşturulabilir.

Suya Dayanıklı

NOTE – Waterproof Kajal Eye Pencil

Kalıcı ve suya dayanıklı bir üründür. Arkasında özel bir aplikatörü vardır. Tek uygulamada maksimum sonuç verir.

(Kajal: Hintçede sürme demektir.)

Bu markanın ürünü paraben içermez. Oftamolojik testten geçmiştir. Formülünde E vitamini bulunur. Uzun süre akmaz ve 8 saate kadar dayanan yoğunluk verir.

PASTEL – Metallics Waterproof Long Lasting Eyeliner

Yumuşaklığı ile kolay kullanıma sahip göz kalemi içeriğindeki jojoba yağı, E vitamini ve pamuk çekirdeği yağı ile göz çevresini besler ve antioksidan özellik verir. Yoğun görünümün yanı sıra yüksek derecede sedefli ve metalik bir makyaj sağlar. Kremsi dokusu kullanımını kolaylaştırır. 5 farklı renk çeşidi vardır.

PASTEL – Matte Waterproof Long Lasting Eyeliner

Kadifemsi ve mat bir görünüm sağlarken ekstra yoğun renk verir. Yumuşak yapısı sayesinde kolay uygulanır. Suya dayanıklı özelliği sayesinde ter veya nemden etkilenmez. 7 farklı renk çeşidi vardır.

Zengin Renk

NOTE- Ultra Rich Color Eye Pencil

10 ayrı renk seçeneği olan ürün gözlere keskin ve dumanlı bir görünüm verir.

Bu markanın ürünü dermatolojik testlerden geçmiştir. Kalıcı olmasının yanı sıra bulaşmaz ve akmaz. Serin ortamlarda muhafaza edilmelidir. Açıldıktan sonra 24 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

(NOT: Tanıtımlar markaların açıklamalarından derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu