Ten Ürünleri

Fondöten Markaları

Fondötenler cilt kusurlarını kapatır ve kusursuz bir makyaj için cildi pürüzsüz bir hale getirir. Bu yazı cildinizin ihtiyacı olduğu ürünü fondöten markaları arasından seçmenize yardımcı olacaktır.

FLORMAR – Anti Blemish Foundation

Yağsız ve yumuşak yapısı ile cilt kusurlarını gizler, cildi pürüzsüz bir hale getirir. Özel içeriği sayesinde cildin yağ dengesini korur. Siyah nokta ve sivilce oluşumunu engeller. 5 farklı renk tonuna sahiptir.

FLORMAR – Invisible Cover HD Foundation

Cildi pürüzsüzleştirmesinin yanı sıra ferahlatan, rahatlatan fondötenin 13 farklı renk tonu bulunur. Cilde yumuşak bir dokunuş etkisi verirken ağırlık yaratmaz.

FLORMAR – Smooth Touch Foundation Light Ivory

İnce ve yumuşak bir dokuya sahiptir. Uzun ve etkili kapatıcılığının yanı sıra nemlendirme özelliği de bulunur. SPF 20 sayesinde cildi zararlı güneş ışınlarına karşı da korur. Tüm cilt tipleri için uygun olup 5 farklı renk tonu vardır.

FLORMAR – Perfect Coverage Foundation

Tazeliğini koruyan bir ten makyajı sağlar. Yumuşak bir dokuya sahiptir ve uygulaması kolaydır. Pürüzsüz bir görünüm yaratır. İçeriğindeki badem yağı ve zeytinyağı özleri cildi nemlendirir, besler ve sağlıklı kılar. SPF 15 sayesinde cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korur. Tüm cilt tipleri için uygun olan fondötenin 14 farklı renk tonu bulunur.

PASTEL – Silky Dream Foundation

Özel formülü ve kapatıcılığı ile pürüzsüz bir cilt sağlar. Özel yapısı sayesinde cildi nemlendirir, kurumasını engeller, cilde canlılık katar. 6 farklı ton seçeneği vardır.

PASTEL – High Performance Fond de Teint

Kremsi yapısı sayesinde kolay uygulanır ve içeriğindeki A vitamini ile cildi besler, nemlendirir ve korur. Aynı zamanda cilde ipeksi bir görünüm kazandırır ve ışıldamasını sağlar. 4 farklı ton seçeneği vardır.

NOTE – Sunglow Foundation(Songlow: güneş ışığı, gündoğumu ışığı)

Altın reni ışıltılara sahip 3 farklı bronz tonu olan fondötenin içeriğinde, cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyan SPF15 koruma faktörü bulunur. Hafif ve ipeksi formülü ile ciltte ışıltılı bir bronzluk sağlar.

Cildin ihtiyacı olan yağ ve nemi macadamia yağı, içeriğindeki palmitoleic asit sayesinde korur. Cilt yaşlandıkça kaybolan oranı dengeler.

Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun bir üründür.  İçeriğindeki E vitamini cildi çevresel faktörlere karşı korur.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik testten geçmiştir. Açıldıktan sonra 12 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Compact Foundation

5 ayrı renk seçeneğine sahiptir. Formülündeki E vitamini ile, cildi besler, nemlendirir, korur, yumuşaklık kazandırır ve hücre yenilemesini destekler. Kalıcı makyaj isteyenler için ideal bir üründür.

GOLDEN ROSE- Mousse Foundation

6 farklı renge sahiptir. Uygulandıktan sonra hemen pudraya dönüşür ve ciltle bütünleşir. Hava geçiren hafif bir yapısı vardır. İçeriğinde bulunan özel mikro pigmentler ciltteki bütün pürüzleri kapatır ve doğal bir görünüm verir. İpeksi ve kusursuz bir sonucu hedefler. Gün boyu kalıcıdır.

GOLDEN ROSE- Perfect Finish Liquid Foundation

Hafif ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Cilde canlı, ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. 15 renk seçeneği ile istenen sonucu verir.

İçeriğinde bilinen en güçlü antioksidan olan E vitamini, nemlendirici ve besleyici bileşenler  bulunur. Yarı mat yapısıyla kolayca uygulanabilir. Cildi gün boyu canlı tutar.

GOLDEN ROSE- Satin Smoothing Fluid Foundation

Gün boyu kalıcı özelliğe sahip olan ürünün 14 ayrı renk seçeneği vardır. İçeriğinde bulunan SPF15 koruma faktörü ile cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. İçeriğinde bulunan E vitamini ile cildi besler ve hücre yenilemesine yardımcı olur. Kusursuz kapatıcılık sağlar.

Mineral Fondötenler

NOTE – Mineral Foundation

4 farklı tonu bulunur. Yüksek kapatıcı özelliği vardır. Cilde zarar vermez, gözenekleri tıkamaz ve içinde doğal mineraller barındırır.

Manganez, magnezyum, kalsiyum ve çinko bakımından zengin ola Coral Seaweed sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu bakımı destekler. Cildin canlı görünmesine yardımcı olur.

Kalsiyum cildin mat görünmesini engeller. Manganez ise B3 ve C vitaminlerinin metabolizmassını etkinleştirir. Aynı zamanda cildi rahatlatır.

İçinde bulunan E vitamini ile cildi çevresel faktörlere karşı korur. Aydınlık bir görünüm sağlarken, ciltteki pürüzleri kapatır.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik testlerden geçmiştir. Tüm cilt tiplerine uygun olan ürün cildi, güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Açıldıktan sonra 12 aylık bir kullanım süresi vardır.

GOLDEN ROSE- Liquid Powdery Mineral Foundation

13 renk seçeneği vardır. İçeriğinde mika, silika, kaolin, çinko-demir karışımı,magnezyum ve manganez gibi çeşitli mineraller bulunur. Doğal ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Cildi zararlı etkenlerden korur.

Aynı zamanda içeriğinde macadamia yağı, jojoba yağı ve shea yaı gibi doğal yağlar da bulunur. Bunların yanı sıra içeriğindeki A ve E viaminleri ile yaşlanmayı geciktirme özelliğine sahiptir. SPF15 koruma faktörü ile cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma altına alır.

Bu markanın ürünü talk, paraben ve parfüm içermez.

Stik Fondötenler

GOLDEN ROSE- Stick Foundation

9 ayrı renk seçeneği olan ürün üstün kapatıcı özelliğe sahiptir. Ciltteki kusurları özenle kapatır ve gün boyu kalıcılık sağlar. Kusursuz ve kadifemsi bir görüne kavuşturur.

PASTEL – Stick Foundaton

4 farklı renk seçeneğine sahip fondöten hafif bir yapıdadır. Güçlü örtücülüğü vardır ve yumuşak yapısı sayesinde ciltte dengeli bir yayılım imkanı tanır. İçeriğinde bulunan E vitamini sayesinde cildi etraftaki kirlilikten korur.

(NOT: Tanıtımların tamamı markaların açıklamalarından derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu