Göz Ürünleri

Far Paleti Markaları

Daha profesyonel bir göz makyajı uygulaması için en ideal ürün birçok rengi bir arada bulabileceğiniz far paletleridir. Bu far paleti markaları yazımız size en uygun paleti seçebilmeniz için yol gösterecektir.

NOTE – Professional Eyeshadow

İçeriğinde E vitamini olan ürünün 5 ayrı paket seçeneği vardır. Her palette birbiriyle uyumlu tonlar bulunur. Hem hassas olan göz çevresini korumaya yardımcı olur hem de derin bakışlar yaratır.

Bilinen en güçlü antioksidanın E vitamini olması dolayısıyla göz çevresini çevresel faktörlere karşı koruyan bir formülü vardır.

Bu markanın ürünü paraben ve parfüm içermez. Dermatolojik testlerden geçmiştir. Gün boyu kalıcılık sağlar ve istenen sonucu verir. Açıldıktan sonra 24 saatlik bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Professional Palette Eyeshadow

Birbirleri ile uyumlu beş renge sahip olan ürün ipeksi dokuya sahiptir. 13 ayrı palet seçeneği bulunur.

GOLDEN ROSE- Selective Color Palette Eyeshadow

İçinde 12 renk bulunan 3 ayrı palet seçeneğine sahiptir. Gün boyu kalıcıdır. Mat, yarı mat, sedefli ve ışıltılı renklerden oluşur.

PASTEL – Nude Eyeshadow

Palette 8 farklı renk tonunu bir arada bulundurur. hem gece hem de gündüz makyajları için uygun doğal renkler vardır. Aynı zamanda ambalajındaki ayna ve fırçalarla kolay uygulanma imkanı sunar.

FLORMAR – Color Palette Eyeshadow

5 farklı renkten oluşan far paleti kadifemsi dokusu ile kusursuz bir göz makyajı sunar. içerisindeki yansıtıcı pigmentleri parlaklık kazandırır. 8 farklı çeşidi vardır.

(NOT: Tanıtımların hepsi markaların açıklamalarından derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Bu paletlerden kullanmadım ama birkaç tane favorim var. Catherine Arley Dyn Eyeshadow Nudes favorilerimden biri. Eve Shop’tan IDC Color’ın bir far paletini almıştım. Adı sitede ‘Far ve Allık Seti Magic Studio Notes – Kahve’ olarak geçiyor. Bu paletten de çok memnunum. En çok Revulotion’ın Flawless 3 Resurrection paletinden memnunum. Özellikle uzun süre kalıp oksitlendiğinde renkler inanılmaz bir hal alıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu