Dudak Ürünleri

Dudak Parlatıcısı Markaları

Çoğu kadının özellikle yaz aylarında vazgeçilmezi olan dudak parlatıcıları dolgun bir görünüm verir. Satın alırken dudak parlatıcısı markaları seçiminde özenli olmak ve içeriğini bilmek önemlidir. Bu yazı hangi markanın hangi ürününü seçeceğiniz konusunda yol gösterecektir.

ALIX AVIEN – Lip Gloss

Dudaklara parlak bir görünüm verirken aynı zamanda nemlendirir. Akışkan ve ince yapısı sayesinde kolay uygulama sağlar. Akma ve yapışma olmayan yapısı dudaklarda yapışkan doku ve ağır his olmasını engeller. 7 farklı renk çeşidi bulunur.

PASTEL – Show by Pastel MagicGloss

Vücut ısısına göre başka pembe tonlarına dönüşür ve içeriğindeki kiraz özü ve aspir tohumu yağı sayesinde dudakları nemlendirir. İnce ve hafif bir yapısı olduğu için dudakta ağırlık hissi oluşturmaz ve gün boyu kalıcıdır.

NOTE – Hydra Color Lipgloss

İçeriğinde argan yağı ve kakao yağı vardır. 27 farklı renk seçeneği bulunur. Parlak, canlı ve dolgun bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki yağlar sayesinde yoğun nemlendirme sağlar ve dudakları koruma altına alır.

Argan yağı, pürüzsüz bir görünüm verir. İçeriğindeki E vitamini ile hücre yenilemesine yardımcı olur. Böylelikle yaşlanmayı geciktirir. Dudakları, güneşin zararlı ışınlarından ve çevresel faktörlerden korur.

Kakao yağı, hızlı emilime sahip olması dolayısıyla yoğun nemlendirme sağlar. Dudakları besler, onarır, çatlama ve kurumaya karşı korur.

Bu markanın ürünü paraben içermez. Dermatolojik olarak testten geçmiştir. Tek uygulamada maksimum sonuç verir. Açıldıktan sonra 18 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Color Sensation Lipgloss

Dudaklara maksimum parlaklık ve ıslak bir görünüm veren ürün 24 renk seçeneğine sahiptir. Esnek ve yumuşak aplikatörü uygulama kolaylığı sağlar.

Gün boyu kalıcı olmasının yanı sıra bulaşma ve yapışma yapmaz.

GOLDEN ROSE- Fruit Roll On Lipgloss

Formülünde meyve özleri bulunan ürün çilek, portakal, muz, kivi ve limon olmak üzere 5 seçeneğe sahiptir.

Dudakları nemlendirir, parlatır ve harika bir tat bırakır.

GOLDEN ROSE- Luxury Rich Color Lipgloss

18 ayrı renk seçeneğine sahip olan ürün olağanüstü bir parlaklık ve yoğun renk verir. Dudaklarda nemlilik sağlarken, yapışkanlık ve ağırlık hissi yaratmaz. Uygulaması kolay, çift taraflı kullanılabilir aplikatörü ile maksimum sonuç verir.

(NOT: Tanıtımlar markaların sitelerinden derlenmiştir.)

Devamı için:
Dudak Parlatıcısı Markaları 2

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu