Dudak Ürünleri

Dudak Parlatıcısı Markaları 2

Dudak parlatıcılar çoğu kadın için oldukça önemlidir. Özellikle yaz aylarında makyaj uygulamasına gerek duymadan bir tek parlatıcıyla evden çıkılır. Kalıcılığını gün boyu koruyan ve istenen parlaklığı veren ürünleri seçerken özenli olunmalıdır. Dudak sağlığı açısından ihtiyacınız olan ürünü bu yazıdaki dudak parlatıcısı markaları arasından bulabilirsiniz.

Kalıcı Parlatıcılar

FLORMAR – Long Wearing Lipgloss

Dudaklar da uzun süre canlılık ve parlaklık sağlar. İçeriğindeki shea ve mango yağları sayesinde dudakları nemlendirir. 16 farklı renk çeşidine sahiptir.

NOTE- Long Wearing Lipgloss

İçeriğinde macadamia yağı ve shea yağı bulunan ürünün 24 renk seçeneği vardır. Dudakları ol miktarda nemlendirir, çatlama ve kurumaya karşı koruma altına alır. Uzun süre parlaklığını ve rengini koruyan bir formüle sahiptir.

Makadamya yağı dudakları kuruma ve çatlamaya karşı korur, onarır ve besler. Yoğun nem vermesinin yanı sıra, dudakları dış etkenlere karşı büyük ölçüde korur.

Shea yağı, İçeriğinde bulunan A ve D vitaminleri dudakların çatlamasını önler. Aynı zamanda dudakları çevresel faktörlere karşı korur ve hücre yenilemesine yardımcı olur. Karite yağı olarak da bilinen shea yağı, dudaklar için nemlendirici ve besleyici bir özelik taşır.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik testlerden geçmiştir. Açıldıktan sonra 18 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

Yüksek Parlaklık

ALIX AVIEN – Diamond Lip Gloss

Ağırlık hissi yaratmayan bir yapısı vardır. Dudakta yapışkan bir his yaratmaz. Dudağın ıslak ve parlak görünmesi için ideal bir ürün olup yatsı aplikatörü ile kolay bir kullanım sağlayan rujun 4 farklı renk çeşidi bulunur.

FLORMAR – Supershine Lipgloss

Göz alıcı bir parlaklık ve ışıltı için ideal olup içeriğindeki yağ kompleksi ve shea yağı ile dudakların yoğun bir şekilde nemlendirir ve besler. İstenilen parlaklık ve renkler için 21 farklı renk tonuna sahiptir.

FLORMAR – Extreme Color Lip Lacquer

Kremsi dokusu ile kolay uygulanır. Yüksek pigment içerdiği için dudaklarda canlı bir görünüm sağlar. İçeriğindeki Boabab yağı sayesinde ekstra ışıltı ve parlaklık verir. Aynı zamanda içerisindeki Hindistan cevizi yağı ve mango yağı dudakları besler ve yumuşatır. 6 farklı renk çeşidi bulunmaktadır.

GOLDEN ROSE- Pearl Gloss Lipgloss

12 renk seçeneğine sahip olan ürün gün boyu parlaklığını korur. Pürüzsüz bir görünün verir.

Tek başına kullanılabileceği gibi dudakları vurgulamak amacıyla rujun üzerine de uygulanabilir.

GOLDEN ROSE- Shimmer Gloss Lipgloss

12 ayrı renk seçeneğine sahip olan ürün maksimum parlaklık sağlar.

FLORMAR – Flash Lipgloss

Dudaklarda zengin ve yoğun renkler için ideal, jel bazlı ve yumuşak yapıda bir dudak parlatıcısıdır. Metalik ve parlak görünüm sağlar.

Dolgun Dudaklar

ALIX AVIEN – XXL Lip Gloss

İçerisinde hyalüronik asit olan yapısı sayesinde doğal görünümlü bir dolgunluk sağlayan ruj dudak üzerindeki çizgileri doldurur. Dolgunluğun yanı sıra pürüzsüz bir görünüm sağlar. Dudakların ihtiyacı olan nem dengesini korur ve nemli kalmasını sağlar. 4 farklı renk çeşidi vardır.

FLORMAR – Plumping Lipgloss

Dudakları nemlendirerek dolgunlaştırır ve parlatır. Yapışkanlık hissi vermeyen dokusu ile ekstra rahatlık hissi verir. 6 farklı rengi olan Tropical ve tek rengi olan Pure çeşitleri bulunmaktadır.

Mat Parlatıcılar

NOTE- Mattemoist Lipgloss

8 renk seçeneği olan ürün, likit yapısıyla satenimsi mat bir görünüm sağlar. İçeriğindeki makadamya yağı ve E vitamini ile dudakların gün boyu nemli kalmasını sağlar.

Makadamya yağı, dudakların kuruyup çatlamasını engeller. Dudakların ihtiyacı olan bakımı destekler, yardımcı olur.

E vitamini, dudakları çevresel faktörlere karşı koruma altına alır.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik testlerden geçmiştir. Gün boyu kalıcılığını korur. Açıldıktan sonra 18 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

FLORMAR – Creme Lipgloss

Yumuşak, kremsi ve yoğun yapısı ile kusursuz bir mat görünüm sağlar. Dudaklarda ağır ve yapışık bir his bırakmadan uzun süre kalıcı etkisi vardır. İçerdiği yağlar sayesinde dudakları nemlendirip besler.

(NOT: Tanıtımlar markaların sitelerinde bulunan bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu