Dudak Ürünleri

Dudak Koruyucu Markaları

Kozmetik ürünlerinin yararları olduğu gibi zararları da vardır. Dudakların hem çevresel faktörlerden hem de kozmetik ürünlerinden korunması  ve onarılması için koruyucu ürünlere ihtiyacı vardır. Bu yazı hangi dudak koruyucuya ihtiyacınız olduğu konusunda size yol gösterecek. Bu dudak koruyucu markaları arasından ihtiyacınız olanı kolayca bulabilirsiniz.

GOLDEN ROSE- Lip Balm

8 ayrı aroma ve iyileştirme seçeneğine sahiptir. İçeriklerinde Shea yapı ve E vitamini bulunur. Dudakları nemlendirir, yumuşatır ve ihtiyacı olan bakımı yapar. Güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Genel özellikleri dışında her bir ürünün farklılıkları vardır.

1-Golden Rose Lip Balm Cherry Spf15: Kiraz özü içerir. Hoş bir koku ve tat bırakır. Kırmızı bir parlaklık verir.

2- Golden Rose Lip Balm Watermelon Spf15: Karpuz özü içerir. Tıpkı vişne özlü ürün gibi kırmızı bir parlaklık sağlar.

3- Golden Rose Lip Balm Pomegranate Spf15: Nar özü içerir. Hafif kırmızı bir parlaklık ve hoş bir aroma bırakır.

4- Golden Rose Lip Balm Strawberry Spf15: Çilek özü içerir. Hafif tatlı bir aroma ve kırmızı bir parlaklık verir.

5- Golden Rose Lip Balm Fruits & Vitamins Spf15: Şeftali, kivi, üzüm, elma ve portakaldan oluşan karışık meyve özleri içerir. Aynı zamanda Bisabolol, Provitamin B5 ve A, E vitaminleri ile zenginleştirilmiştir.

6- Golden Rose Lip Balm Pearl Shimmer & Moisturizers Spf15: Nemlendirici ve besleyici yağlar, aloe vera ve jojoba yağı içerir. Hafif bir renk ve canlılık kazandırır.

7- Golden Rose Lip Balm Suncare Spf20: Aloe vera ve tatlı badem yağı içerir.

8- Golden Rose Lip Balm Classic Spf15: Bisabolol içerir. Yumuşak ve sağlıklı bir görünüm sağlar.

FLORMAR – Lip Balm

Bakımlı dudakların yanı sıra farklı tatları içeren Lip Balm’ın 6 farklı çeşidi bulunur. Dudakların yumuşak, bakımlı ve sağlıklı olmasını sağlar. Kakao ve shea yağları, orkide çiçeği özür içeren yapısı ile dudaklara doğal canlılık kazandırır. SPF 15 faktöründe güneşten koruma faktörü de bulunur ve dudakların yıpranmasını da engeller. Genel olarak dudaklara hafif bir renk verme etkisi de vardır.

FLORMAR – CARE4LIPS

Orman meyve lezzeti ve kokusu ile dudakları kurumaya karşı korur. Nemlendirici özelliği ile dudakların genel nem dengesini korur ve kuru dudakların nem kazanması için balsam, paraben ve talk içerir. Doğal görünümlü ve yumuşak dudak görünümünü sağlar. Yuvarlak formu ile kolay uygulanabilir. Ambalajının 6 farklı renk çeşidi vardır.

PASTEL – Lip Balm

4 farklı renk ve özel kokuya sahip dudak koruyucuları içeriğindeki shea yağı, E vitamini ve provitamin A ile dudakları onarır, nemlendirir, korur ve aynı zamanda renk verir. Özel fırçalı ambalajı şık ve kullanımı da oldukça pratiktir.

NOTE- BB Lip Corrector

3 ayrı tonu vardır. Hafif renk veren pigmentlere sahip bir formülü vardır. Shea yağı ve E vitamini içerir. Dudakları nemlendiren ve gün boyu koruyan bir yapısı vardır.

Dudakları dolgun görmeye yardımcı olan bir dudak parlatıcısıdır. Çok hafif renk verir. İçeriğinde bulunan palmitoyl oligopeptide ile kolajen sentezini uyarır ve dudakların dolgunlaşmasına yardım eder.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik testlerden geçmiştir. Açıldıktan sonra 12 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

(NOT: Tüm tanıtımlar markaların sitelerinde yayınlanan bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu