Dudak Ürünleri

Dudak Kalemi Markaları

Dudak çerçevesini belirginleştirmek için kullanılan dudak kalemleri pek çok seçeneğe sahiptir. Bhu yazı angi markanın dudak kalemini seçeceğinize yardımcı olacak.

NOTE- Ultra Rich Color Lip Pencil

Dudak hatlarını belirginleştirmek için kullanılan ürünün 6 renk seçeneği vardır.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik testten geçmiştir. Uzun süre kalıcılığı vardır. Güneşin olmadığı, serin bir ortamda muhafaza edilmelidir. Açıldıktan sonra 24 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Miracle Pencil Contour Lips Brighten Eye-Look

Dudakları öne çıkarır, belirginleştirir ve dolgun göstermeye yardımcı olur. Pembemsi hafif rengiyle dudaklara da gözlere de uygulanabilir. Daha parlak bir görünüm sağlar.

Dudak çizisinin dışına uygulanır ve hafifçe dağıtılır. Gözlerde ise göz pınarından dışa doğru dağıtılarak uygulanır.

GOLDEN ROSE- Lip Barrier Transparent Lip Pencil

Dudak çizgisinin etrafına uygulanır. Uygulanan rujun, kalemin ve parlatıcının dudak dışına taşmasını önler. Ruj sürmeden önce uygulanmalıdır.

E vitamini bakımından oldukça zengin bir üründür.

GOLDEN ROSE- Dream Lips Lipliner

20 renk seçeneğine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Lipliner Pencil

24 renk seçeneğine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Waterproof Lipliner Pencil

7 renk seçeneğine sahip olan ürün kalemtıraş gerektirmez. Yumuşak ve kolay sürümü ile pürüzsüz bir görünüm sağlar. Suda akmayan bir formüle sahiptir. Aynı zamanda gün boyu kalıcıdır.

Bu markanın ürünü dermatolojik testten geçmiştir.

ALIX AVIEN – Dudak Kalemi

Orta yumuşaklığa sahip olan kalem tek seferde ve kolay şekilde uygulanabilir. Yapısı sayesinde dudak hatlarının kolayca belirginleşmesini sağlar. 3 farklı renk çeşidi bulunur.

FLORMAR – Waterproof Lipliner

Kusursuz dudak görünümü için dudak makyajının ilk adımının atılmasını sağlar. Rujun taşmasını ve dağılmasını engelleyerek makyajın kalıcı olmasını sağlar. İçeriğindeki polimerler sayesinde dudakların belirginliğini korur. Dudak makyajının daha kalıcı ve pürüzsüz olmasını sağlar. 15 farklı renk çeşidi bulunur.

PASTEL – Show By Pastel Lip Pencil

Canlı renklerin dudakta kalıcılığını sağlar ve rujun dudakta dağılmadan kalmasını sağlar. 7 farklı renk seçeneği vardır.

(NOT: Tanıtımlar markaların sitelerindeki bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Dürüst olmak gerekirse dudak kalemi pek tercih ettiğim bir kozmetik ürünü değil. Eskiden Emily diye bir marka vardı. Hala var mı bir bilgim yok. Göz kalemlerinin hemen hemen her rengini kullanırdım. Pek çok pahalı markaya göre inanılmaz yumuşak ve kalıcıydı. O markanın dudak kalemlerini ruj gibi kullandığım olmuştu. Neren alınabileceği, üretimi olup olmadığı ve fiyatları konusunda bir bilgi sahibi değilim. Golden Rose’un göz kalemlerini çok severek kullanıyorum. Dudak kalemleri de göz kalemleri gibiyse önerilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu