Göz Ürünleri

Dörtlü Far Markaları

Birbirleriyle uyumlu dört ayrı rengin bulunduğu paletler gölgelendirme için en ideal ürünlerdir. Bu dörtlü far markaları arasından size en uygun olanı bu yazıda bulabilirsiniz.

NOTE – Luminous Silk Quattro Eyeshadow

6 farklı renk seçeneği vardır. Birbiriyle uyumlu dört ayrı renk bir aradadır. İçeriğinde bulunan E vitamini yüzdeki en hassas derinin olduğu göz kapaklarını korur.

E vitamini en güçlü antioksidandır ve ince deriyi dış etkenlere karşı koruma altına alır.

Bu markanın ürünü paraben içermez. Dermatolojik testlerden geçmiştir. Tüm cilt ipleri için uygundur. Beklentiyi fazlasıyla karşılayan, dağılmayan ve gün boyu kalıcılığı olan bir üründür. Açıldıktan sonra 24 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Longstay Eyeshadow Quattro

İçinde birbiriyle uyumlu dört ayrı rengin bulunduğu ürünün 7 ayrı palet seçeneği vardır. Doğal makyaj için hafif, gece makyajı için ise daya yoğun uygulanmalıdır.

GOLDEN ROSE- Wet & Dry Eyeshadow

Birbirleriyle uyumlu 4 rengin bir araya geldiği ürünün 7 ayrı palet seçeneği bulunur. Çekici bakışlar için kuru uygulanır. Kalıcı ve dramatik bakışlar için ise ıslak uygulanabilir.

FLORMAR – Quartet Eyeshadow

İpeksi ve parlak görünümü sağlar ve bir çok farklı renk tonunu bir arada bulundur. 9 farklı çeşidi bulunur.

PASTEL – Eyeshadow Quad

Yumuşak yapısı sayesinde kolay sürülür ve kolay renk verme özelliğine sahiptir. Ambalajında 4 renk bir arada bulunur ve 5 farklı renk seçeneğine sahiptir.

(NOT: Tanıtımların tamamı markaların sitelerinden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu