Göz Ürünleri

Dipliner Markaları

Ürünlerin içeriği çoğu zaman hangi ürün olduğundan daha önemlidir. Bu yazı hangi dipliner markaları arasından hangi ürüne ihtiyacınız olduğunu bulmanız için yol gösterecektir.

NOTE – Ultra Black Dipliner

İçeriğinde E vitamini ve tatlı badem yağı barındırır. Kirpik diplerini besleyen, uzamasına yardımcı olan ve yoğun siyah renk veren bir üründür.

Tatlı badem yağının içeriğindeki  E vitamini ve mineraller sayesinde kirpik diplerinin nemlenmesi, göz hassasiyetinin azalması ve yaşlanmayı geciktirici etkileri vardır.

E vitamininin en güçlü antioksidan olması dolayısıyla dış etkenlere karşı koruma özelliği vardır.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik olarak testten geçmiştir. Hassas göz çevresi dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Keçe uçlu, likip yapıda bir üründür. Anında kurur. Açıldıktan sonra 6 aylık bir kullanım süresi vardır.

GOLDEN ROSE- Dipliner Black

Kirpik diplerine istenen incelikte uygulama sağlayan fırçaya sahiptir.

FLORMAR – Dipliner

Pratik ambalajı ve özel fırçası ile gözlere kolayca uygulanabilir. İçeriğindeki nemlendirici özellikleri ile cildi besler. Göz şeklini kolayca belirginleştirir ve ter veya nem gibi yüzünden akmaz, kalıcılığı bozulmaz.

PASTEL – Waterproof Dipliner

2 farklı renk seçeneğine sahip olan dipliner özel fırçası sayesinde kolay sürüme sahip olup dağılmayan bir özelliktedir. Suya dayanıklı olduğu için ter veya nem yüzünden bozulmaz veya dağılmaz.

(NOT: Tanıtımların hepsi markaların sitelerinde bulunan açıklamalardan derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu