Yazarlar2

Büşra Tekin

Büşra Tekin 1994 yılında Zonguldak’ta doğdu. 2012 yılında Zonguldak Kozlu Anadolu Lisesinden mezun oldu. 2012 yılında İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümünü kazanıp lisans eğitimine başladı. İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümünden 2016 tarihinde mezun oldu.

Üniversitenin 1. Senesinin 1. Döneminden itibaren İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde stajlarına başladı.

Üniversite yaşamı boyunca yaz dönemlerinde gönüllü olarak aile sağlığı merkezlerinde çalıştı. Engelsiz yaşam projelerinde yer aldı. Palyatif bakım sempozyumuna ve sağlıklı büyüyen çocuk sempozyumuna katıldı. Mart 2016’ dan dan beri İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Kadın Araştırma Merkezinde görev alıyor.

İlgi Alanları; 6 yıl judo sporu ile profesyonel olarak uğraştı ve sağlık problemleri yüzünden bıraktı. 3 yıl keman kursuna gitti. Aktif olarak 3 yıldır okulun Türk Sanat Müziği Korusunda ve Türk Halk Müziği Korosunda yer alıyor.

Yazılarına göz atmak için linki tıklayınız >>> Büşra TEKİN

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu