Ten Ürünleri

Bronzlaştırıcı Pudra Markaları

Bronzlaştırıcı pudralar ciltte istenen seviyede bronzluk sağlar. Bu yazı cildinizin ihtiyacı olan bronzlaştırıcı pudrayı bulmanız için yol gösterici olacaktır. Siz de kullandığınız ürünü değiştirmek istiyorsanız bu bronzlaştırıcı pudra markaları arasından yeni bir tane seçebilirsiniz.

NOTE – Bronzing Powder / Bronzer

3 ayrı tonu olan bronzer, içinde SPF15 bulunduğundan cildi güneş ışınlarına karşı korur. İpeksi dokusuyla cilde sağlıklı ve ışıldayan bir görünüm verir. Doğal bir bronzluk sağlar. İçinde bulunan E vitamini ile cildi besler.

Fırça ile uygulanırsa içinde bulunan hafif pırıltı tanecikleriyle bronz ve hoş bir görünüm sağlar.

Bu markanın ürünü paraben içermez ve dermatolojik testlerden geçmiştir. Hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün açıldıktan sonra 18 aylık bir kullanım süresi vardır.

LOREAL PARIS – Glam Bronze

İki farklı renk tonuna sahip olan pudra cilde doğal bir bronzluk katar. İçeriğindeki doğal ve ince yapıdaki sedef ve dore zerrecikler ışıltı sağlar. Cilde uyumlu renk tonlarındadır.

GOLDEN ROSE- Mineral Bronze Powder

Güneşin canlı renklerini cilde yansıtacak 5 ayrı renk seçeneği vardır. Daha bronz bir görünüm verir. Cilde canlılık kazandırır.

GOLDEN ROSE- Bronzing Terra Powder

Yumuşak ve ipeksi bir dokusu vardır. 4 farklı renk seçeneğine sahiptir. İçeriğinde bulunan SP15 koruma faktörü ile cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Cilde istenen tonda bronzluk verir.

ALIX AVIEN – Bronz Pudra

Kolay sürüme sahip olup ciltte kalıcıdır. Doğal bir bronzluk için ideal bir üründür. İpeksi dokusu ve içerisindeki özel pigmentler sayesinde güneş ışıltısını cilde yansıtır.

FLORMAR – Bronzing Powder Face & Body

Hem yüzde hem de vücutta bronz bir görünüm sağlamak için ideal bir üründür. Sağlıklı bronz görünüme kavuşturan pudra 2 farklı renk tonuna sahiptir. Yumuşak ve ipeksi yapısı ile kolay bir şekilde sürülebilir.

FLORMAR – Tropical Sun Bronzing Powder

Cilde doğal bir ışıltı verir ve cilt kusurlarını kolayca kapatmaya yardımcı olur. Bir pudra fırçası yardımıyla ciltte kusursuz bir görünüm sağlar. 4 farklı renk tonu bulunur.

PASTEL – Profashion Bronzing Powder

2 farklı renk tonuna sahip olup cilde ışıltı verir. İçeriği sayesinde kolay uygulama sağlar, yumuşak bir yapıdadır.

NOT: Tanıtımlar markaların sitelerindeki bilgilerden derlenmiştir.)

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu