Ten Ürünleri

Aydınlatıcı Markaları

Makyajda önemli olan unsurlardan biri de doğal ışıltıdır. Bu yazı aydınlatıcı markaları arasında ihtiyacınız olanı bulmanıza yardımcı olacak.

NOTE – Automatic Highlighter Pencil

Gözün içine sürülen bir üründür. Bej rengi olduğundan gözleri daha büyük gösterir.

Bu markanın ürünü tüm cilt tipleri için uygundur. Konta lens kullananlar da rahatlıkla kullanabilir. Dermatolojik testlerden geçmiştir. Suya dayanıklı bir üründür. Uygulandığında uzun süre kalıcıdır. Açıldıktan sonra 24 aylık bir kullanım süresine sahiptir.

GOLDEN ROSE- Highlighter Stick

Işıltılı yapısı sayesinde yüzde istenilen bölgelerde aydınlık, ışıltılı bir görünüm sağlar. Makyajın üzerine uygulanabildiği gibi tek olarak da uygulanır.

Aydınlık ve canlı bir görünüm için öne çıkarılmak istenen bölgelere uygulanmalıdır. Elmacık kemiklerinin üzerine, kaşların altına, gözpınarlarına ve dekolteye uygulanabilir.

FLORMAR – Always In Shape Highlighter

Cilde ipeksi bir his ile pürüzsüz ve doğal bir aydınlık görünüm sağlar. İçeriğindeki aloe vera cildi yatıştırma etkisi yaratır.

FLORMAR – Arty Pop Liquid Illimunator

Yumuşak yapısı sayesinde kolay uygulanır ve ciltteki ton eşitsizliklerini dengeleyerek kusursuz bir görünüm sağlar. Aynı zamanda cilde doğal bir ışıltı katar. 3 farklı renk tonu bulunur.

FLORMAR – Double Radiance Primer Highlighter SPF 10

Cildin canlı ve sağlıklı görünümü sağlarken ten makyajını ışıltılı ve parlak bir görünüme kavuşturur. Makyaj bazı olarak kullanılırsa makyajın kalıcılığını arttırır. Aynı zaman SPF 10 etkisiyle cildi zararlı güneş ışınlarına karşı korur. Aydınlık görünüm için elmacık kemiklerine ve dekolte bölgesine de uygulanabilir.

PASTEL – Moonlight Highlighter

Cilde ışıltılı aydınlık ve canlılık kazandırır.

PASTEL – Sunlight Highlighter

Cilde bir güneş ışıltısı katar ve aynı zamanda cildin doğallığını korur. 2 farklı renk tonu vardır.

GOLDEN ROSE – Longstay Highlighter

Likit yapıdaki far olarak da kullanılabilen aydınlatıcı kadifemsi yumuşak bir yapıya sahiptir. Işıltılı yapısının yanı sıra pudramsı özelliği sayesinde kapatıcılığı vardır. Nude tonlarda 2 farklı renk seçeneği bulunur.

PASTEL – Magic Touch Coverstick Highlighter

İki katlı ambalajı sayesinde aydınlatıcı ve kapatıcı bir arada bulunur. Göz altı morluğu ve halkaları gizler ve kapatır. Makyaj öncesi kullanımında göz makyajının kalıcılığını arttırır. Aydınlatıcı ise ekstra ışıltı sağlar. 2 farklı renk tonu vardır.

(NOT: Tüm tanıtımlar markaların sitelerindeki bilgilerden derlenmiştir. )

5hawol

1991 doğumlu, yeşile ve gökyüzüne tutkun biriyim. Her konuda söyleyecek bir sözüm, yazacak bir paragrafım ve okunacak bir şiirim vardır. Hayatın her hediyesine siyah inci muamelesi yapar, sevgiyle kucaklarım. Bildiklerinizin altını çizmek, bilmediklerinizi göstermek için buradayım. Kalemimin faydalı olması dileğiyle^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu