Gündem

Aras Ali Altıntaş’tan Beklenen Açıklama Geldi

Arkadaşlar merhaba

İkinci atama ile ilgili yaşadığımız bu belirsizlik sürecinden dolayı Hepiniz çok zor zamanlar geçiriyorsunuz biliyorum. Biz arka planda elde ettiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmanın gayreti içerisinde idik bugüne kadar, ikinci atama ile ilgili çok fazla bilgi içeriden alamadık bunun da belli başlı sebepleri var onları Şimdi sizlerle paylaşmayacağım ama en son bildiğimiz son onayda maliye de bekletildiği. Gelirse şayet bu onaydan sonra bir hafta içerisinde işlemlerin tamamlanacağı idi.

Bu bilgi üzerine herhangi yeni bir gelişme yok arkadaşlar bize söylenen Kasım ayında bu atamanın gerçekleşeceği idi Ve kasımın ilk bir haftası içeriden gelebilecek bir haber ümidiyle herhangi bir etkinlik vesaire planlamadık ama şimdi eğer Sizler katılım gösterecekseniz Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş milletvekili Prof Dr sefer Aycan hocamız bizleri mecliste ağırlamayı kabul etti bunun için Tıpkı geçen yıl olduğu gibi kalabalık bir kitle ile gidip hem 17689 atamayı hem de 2020 yılında alınacak personel sayısı ile ilgili beklentilerimizi dile getireceğiz.

Bu etkinliği de ne kadar kısa sürede yaparsak o kadar kardır anlayışıyla Ben haftaya Muhtemelen çarşamba günü olmasını sağladım net günü henüz belirlemiş değiliz fakat %90 ihtimalle çarşamba günü olacak. bu etkinliğe gerçekten katılıp destek vereceksiniz şayet böyle bir etkinliğe girişip sahaya inip beklentilerimizi dile getireceğiz.

Bu etkinliğe gerçekten katılım sağlayacak ların bir isim listesi ve bilgi listesi oluşturulacak bunu da temsilciler aracılığı ile yapacağız Arkadaşlar en geç pazartesi gününe kadar bu etkinliğe gerçekten katılacak ve hedeflediğimiz kitleye bizi ulaştıracak bir sayıya erişebilirsek mecliste basına karşı bu beklentilerimizin tamamını dile getireceğiz.

Bütün sosyal medyada gruplarında beni gönderilere etiketleyenlere sesleniyorum. Beni bir şey yapmamakla uğraşmamakla ve başka bir sürü şey ile suçladınız. Alın size fırsat etkinlik dediniz, sahaya inelim dediniz yaptık! . Pazartesi gününe kadar oluşturulacak listelerde hedeflenen sayıya ulaşırsak etkinliği yapacağız. Şimdi sıra sizde. Görelim mücadele de ne kadar samimi olduğunuzu.

Aras Ali Altıntaş

Sağlık Profesyonelleri Platformu

ATAMASI YAPILMAYAN SAĞLIKÇILAR PLATFORMU

DT Haber

DT Haber | Hemşirelik ve sağlık ile ilgili haber, makale vb. içerik üreticisi. Paylaşmak istediğiniz bilgileri daginiktopuzcom@gmail.com adresine veya https://www.facebook.com/hemsirelerkulubu/ gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu